5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

Julia Roberts ma grać w nowym serialu twórcy "Mr. Robot". Współtwórca "Better Call Saul" mówi, kiedy serial powinien się zakończyć. Vince Gilligan powraca do świata "Breaking Bad". A oprócz tego nowy projekt Discovery i nie tylko.

1. Julia Roberts ma grać w nowym serialu twórcy "Mr. Robot". Julia Roberts negocjuje rolę w politycznym thrillerze "Homecoming", skupiającym się na trójce osób: pracownicy tajnej instytucji rządowej (tę rolę będzie grać Roberts, jeśli negocjacje zakończą się sukcesem), jej szefie i żołnierzu. Scenariusz tworzy Sam Esmail ("Mr. Robot").

2. Współtwórca "Better Call Saul" mówi, kiedy serial powinien się zakończyć. Peter Gould powiedział w rozmowie z serwisem Uproxx, że twórcy "Better Call Saul" rozmawiają o tym, ile tej historii jeszcze zostało do opowiedzenia i że zdecydowanie ma to jakiś limit. "To opowieść, która ma początek, środek i definitywny koniec. Muszę powiedzieć, że wolałbym zakończyć to za wcześnie niż ciągnąć za długo. To stara dobra zasada show biznesu - sprawić, by ludzie na koniec chcieli więcej. Wolałbym, żeby ludzie chcieli więcej sezonów niż dziwili się, że to jeszcze wciąż leci" - stwierdził Gould.

3. Vince Gilligan powraca do świata "Breaking Bad". Spokojnie, nikt nie zamierza wskrzeszać "Breaking Bad". Vince Gilligan pracuje nad projektem PlayStation opartym na wirtualnej rzeczywistości, dzięki któremu każdy będzie mógł się poczuć jak Walter White.

4. Julianne Nicholson znów w świecie "Law & Order". Julianne Nicholson pojawi się w "Law & Order True Crime: The Menendez Murders" w roli adwokat z ekipy, która broniła tytułowych braci oskarżonych o morderstwo rodziców.

5. Wybuchowy zwiastun serialu "Manhunt: Unabomber". 1 sierpnia wystartuje "Manhunt: Unabomber" - nowy serial Discovery, opowiadający historię polowania na Teda Kaczynskiego. Główną rolę gra Paul Bettany, w obsadzie znajdują się także Sam Worthington, Chris Noth i Jane Lynch. Całość ma liczyć 8 odcinków.