Carpool Karaoke, jakiego jeszcze nie było. Ed Sheeran gra, śpiewa i pokazuje swój ukryty talent

"The Late Late Show" (Fot. CBS)

0

W najnowszym odcinku Carpool Karaoke pojawił się Ed Sheeran z gitarą. Były wspólne śpiewy i tańce, zdarzyło się też coś zadziwiającego z czekoladowymi kulkami w roli głównej.

"The Late Late Show" w tym tygodniu nadawane jest z Wielkiej Brytanii, ale przejażdżka z Edem Sheeranem, Brytyjczykiem z krwi i kości, nagrana została wcześniej w Los Angeles. James Corden i jego gość oczywiście razem śpiewali - było "Shape of You" z seksownym tańcem, było "SING", było "Will Your Mouth Still Remember the Taste of my Love?", a także "Love Yourself" Justina Biebera i "What Makes You Beautiful" zespołu One Direction.

Ed Sheeran stał się też bohaterem jednego z najdziwniejszych momentów w historii Carpool Karaoke, kiedy został poproszony o wypchanie buzi kulkami czekoladowymi Maltesers. James Corden słyszał, że wokalista potrafi ich zmieścić aż 47 - i faktycznie! Ale na 47 tym razem nie poprzestał.

Odcinek zakończył się nową wersją "Castle on the Hill", stworzoną specjalnie na okoliczność jazdy przez zakorkowane miasto. Rymy Jamesa Cordena co prawda nie przypadły do gustu Sheeranowi, ale panowie jakoś doszli do porozumienia i ustalili wspólną wersję. Słowem - najsympatyczniejsze Carpool Karaoke na świecie!