Te dziewczyny mają siłę! Błyszczący plakat "GLOW" - nowego serialu Netfliksa

"GLOW" (Fot. Netflix)

Tego lata na Netfliksie zapanuje spandeksowo-brokatowe szaleństwo z Alison Brie w roli głównej. Plakat promujący "GLOW" wygląda niesamowicie, zwłaszcza w ruchomej wersji.

"GLOW" to nowy serial Netfliksa, zainspirowany programem z lat 80. o lidze wrestlingowej. Główną bohaterką jest Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotna aktorka z Los Angeles, która dostaje ostatnią szansę, żeby zostać gwiazdą. Nadzieją dla niej okazuje się spandeksowo-brokatowy świat wrestlingu kobiet.

Ruth będzie konkurować z tuzinem innych kobiet, które odrzuciło Hollywood, w tym Debbie Eagan (Betty Gilpin), byłą aktorką z opery mydlanej, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa. Jej życie nie potoczyło się jednak zgodnie z planem, więc teraz musi wrócić do pracy. Mentorem kobiet walczących o to, by zostać gwiazdami ligi wrestlingowej, będzie Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy.

"GLOW" został stworzony przez Liz Flahive ("Homeland", "Siostra Jackie") i Carly Mensch ("Siostra Jackie", "Orange Is The New Black", "Trawka"). Wśród producentów wykonawczych znajduje się także Jenji Kohan, twórczyni "Orange Is the New Black" i "Trawki". Serial będzie miał premierę 23 czerwca na Netfliksie, a jego klimat możecie poczuć już teraz. Ruchomy plakat prezentuje się świetnie.

Glow_POL

REKLAMA