5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"24: Dziedzictwo" (Fot. FOX)

0

FOX kasuje "24: Legacy", ale nie rezygnuje z marki. "The Exorcist" powróci bez Geeny Davis. "I'm Dying Up Here" dostępne na HBO GO. A oprócz tego "The Good Doctor" i nie tylko.

1. FOX kasuje "24: Legacy", ale marka jeszcze powróci. Nie będzie 2. sezonu "24: Legacy". FOX oficjalnie skasował serial, ale jednocześnie polecił producentom Howardowi Gordonowi i Brianowi Grazerowi, aby poszukali innego pomysłu na serial dziejący się w świecie "24 godzin". Bardzo możliwe, że ta marka powróci, ale tym razem w formie antologii.

2. "The Exorcist" powróci bez Geeny Davis. "The Exorcist" wróci z 2. sezonem, ale będą zmiany w obsadzie. Alfonso Herrera, Kurt Egyiawan i Ben Daniels wciąż będą grać główne role, ale ich bohaterowie zajmą się nową sprawą. To oznacza, że nie zobaczymy już Geeny Davis, Alana Rucka, Hanny Kasulki i Brianne Howey.

3. "I'm Dying Up Here" dostępne na HBO GO. Nowa komedia telewizji Showtime, opowiadająca o stand-upowcach z Los Angeles z lat 70., już jest dostępna w HBO GO. Polski tytuł to "Umrzeć ze śmiechu".

4. "Claws" zostanie pokazane na Twitterze. Nowy serial TNT będzie pokazany na Twitterze tuż po premierze w telewizji.

5. Plakat serialu "The Good Doctor". To nowy dramat medyczny ABC, w którym Freddie Highmore gra genialnego młodego lekarza.

thegooddoctorposter