Emmy dla "Crazy Ex-Girlfriend"? Rachel Bloom nagrała przewrotne wideo muzyczne

Fot. Rachel Does Stuff/YouTube

Tęsknicie za "Crazy Ex-Girlfriend"? Na szczęście Rachel Bloom ma jeszcze konto na YouTube, na którym właśnie oznajmiła, co sądzi o Emmy i innych nagrodach. Śpiewająco, a jakże!

Rachel Bloom ma w nosie wszystkie prestiżowe nagrody, z Emmy na czele. I właśnie dlatego teraz, kiedy członkowie Akademii Telewizyjnej są w trakcie podejmowania decyzji, kto dostanie nominacje, wypuściła nowe wideo muzyczne. Twórczyni i gwiazda "Crazy Ex-Girlfriend" śpiewa o tym, jak bardzo nie obchodzą ją te wszystkie nagrody, tylko integralność artystyczna. I jest tak przekonująca, że aż dostaje za to nagrodę (a integralność pozostaje na swoim miejscu).

Wideo jest komentarzem do tego, jak wyglądają kampanie seriali, które biorą udział w wyścigu po Emmy. Sama jakość nie wystarczy, zwykle trzeba jeszcze uświadomić Akademii Telewizyjnej, że jest się coś wartym (a czasem wręcz uświadomić ich, że się istnieje). Innymi słowy, "Crazy Ex-Girlfriend" też taką kampanię robi, a to wideo wydaje się całkiem dobrym początkiem.

REKLAMA