5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

CW podaje jesienne daty premier. "Sense8" nie wróci mimo petycji. Jennifer Connelly w pilocie serialu "Snowpiercer". A oprócz tego młodzieżowa komedia Netfliksa i nie tylko.

1. CW podaje jesienne daty premier. Jesień w CW rusza w październiku i wszystkie seriale wrócą w ciągu jednego październikowego tygodnia. W poniedziałek 9 października premierę będzie mieć 3. sezon "Supergirl" i nowy serial "Valor". We wtorek 10 października powróci duet "The Flash" i "DC's Legends of Tomorrow". W środę 11 października wystartuje 2. sezon "Riverdale" i zadebiutuje nowa "Dynastia". Czwartek 12 października oznacza powroty "Supernatural" i "Arrow". Z kolei w piątek 13 października zadebiutują nowe sezony "Crazy Ex-Girlfriend" i "Jane the Virgin".

2. "Sense8" nie wróci mimo petycji. We wpisie na Tumblrze Netflix zwrócił się do fanów, który podpisali petycję #RenewSense8. "Nie odpowiadaliśmy tak długo, ponieważ zastanawialiśmy się tu, w Netfliksie, długo i poważnie nad tym, czy dałoby się coś wykombinować. Ale niestety nie możemy" - czytamy w oświadczeniu Netfliksa.

3. Jennifer Connelly w pilocie serialu "Snowpiercer". "Snowpiercer" to projekt TNT, oparty na filmie z 2013 roku. W postapokaliptycznej przyszłości, siedem lat po tym jak wszystko na Ziemi zamarzło, przez śnieżne zamiecie pędzi pociąg. Jego pasażerami są jedyni ludzie na świecie, którym udało się przetrwać. Niestety, nie ma tu sprawiedliwości - podział na klasy, nierówność społeczna i chęć przetrwania wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty. Jennifer Connelly zagra Melanie Cavill, pasażerkę pierwszej klasy, która zajmuje się nadawaniem komunikatów w pociągu.

4. Tiffani Thiessen w nowej komedii Netfliksa. Tiffani Thiessen pojawi się w nowej komedii młodzieżowej Netfliksa "Alexa & Kate". Zobaczymy ją w roli Lori, nadopiekuńczej matki Alexy (Paris Berelc).

5. NBC oficjalnie rezygnuje z "The Sackett Sisters". Komedia Tiny Fey i Luke'a Del Tredici, w której Casey Wilson i Busy Philipps miały grać siostry, nie dostanie zamówienia od NBC.

REKLAMA