5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0

Nathan Fillion i inne nowe twarze w 2. sezonie "Serii niefortunnych zdarzeń". Netflix przygarnął odrzuconego pilota CW. Teasery 5. sezonu "Raya Donovana". A oprócz tego "Halt and Catch Fire" i nie tylko.

1. Nathan Fillion i inne nowe twarze w 2. sezonie "Serii niefortunnych zdarzeń". Nathan Fillion, Tony Hale, a także Sara Rue ("Impastor"), Lucy Punch ("Ben & Kate") i Roger Bart dołączą do obsady 2. sezonu produkcji Netfliksa. Szczegółów na temat ich postaci nie zdradzono, ale serwis The Wrap podał, że Fillion zagra brata postaci Patricka Warburtona.

2. Anna Chlumsky w finałowym sezonie "Halt and Catch Fire". Anna Chlumsky dostała rolę powracającą w 4. sezonie serialu AMC. Zobaczymy ją w roli onkolog, dr Katie Herman, która będzie miała istotne znaczenie dla fabuły.

3. Netflix przygarnął odrzuconego pilota CW. Netflix finalizuje umowę ze studiem CBS TV Studios, na mocy której przejmie odrzucony przez CW serial "Insatiable" z Debby Ryan w roli głównej. To czarna komedia opowiadająca o dręczonej nastolatce, która bierze udział w konkursie piękności, aby pokazać, co potrafi. W "Insatiable" grają także Dallas Roberts, Alyssa Milano i Christopher Gorham. Netflix planuje zamówić 13-odcinkowy sezon.

4. Jennifer Esposito opuszcza "NCIS". Jennifer Esposito odejdzie z serialu po zaledwie jednym sezonie. Jej postać stworzył zmarły showrunner serialu Gary Glasberg. Teraz serial ma iść w innym kierunku.

5. Teasery 5. sezonu "Raya Donovana". Serial wraca 6 sierpnia.