7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

"This Is Us" powie nam więcej o Jacku w premierze 2. sezonu. Netflix o tym, czemu skasowano "The Get Down" i "Sense8". Lucy Liu na planie "Luke'a Cage'a". A oprócz tego "The Americans", "Pozostawieni" i nie tylko.

1. "This Is Us" powie nam więcej o Jacku w premierze 2. sezonu. Dan Fogelman, twórca "This Is Us", powiedział, że na razie nie dostaniemy wszystkich odpowiedzi, ale poznamy duży element tej układanki. Cała tajemnica śmierci Jacka ma zostać rozwiązana na przestrzeni 2. sezonu, ale od razu pojawią się kolejne pytania.

2. Netflix o tym, czemu skasowano "The Get Down" i "Sense8". Ted Sarandos z Netfliksa wyjaśnił, że powody skasowania obu seriali były czysto ekonomiczne, a dokładniej chodziło o relację poniesionych kosztów do oglądalności. "Wielki, drogi serial dla ogromnej publiczności to świetna sprawa. Wielki, drogi serial dla malutkiej publiki to trudna rzecz nawet w naszym modelu. To nie może działać na dłuższą metę" - mówił Sarandos, dodając, że nie da się przeznaczać takich pieniędzy na seriale, które ogląda garstka ludzi, bo w efekcie większość ludzi nie będzie mogła znaleźć nic dla siebie w serwisie.

3. Lucy Liu na planie "Luke'a Cage'a". Na Instagramie Harlem Coffee Co. pojawiło się zdjęcie właściciela kawiarni z Mike'iem Colterem i Lucy Liu, co doprowadziło do spekulacji, że aktorka pojawi się w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Bardziej prawdopodobne jednak jest to, że będzie reżyserką któregoś z odcinków.

That's all folks...#newyork #coffee #harlem #marvel #lukecage #coffeeshop #coffeetime

Post udostępniony przez Harlem Coffee Co. (@harlemcoffeeco)

4. Alyson Hannigan o tym, co jej się nie podobało w finale "Jak poznałem waszą matkę". Alyson Hannigan powiedziała, że jej zdaniem finał "Jak poznałem waszą matkę" powinien był trwać dwie godziny i że zdecydowanie za dużo wycięto. "To wszystko działo się za szybko. Oczywiście wciąż ten finał był w stanie doprowadzić do płaczu, ale ponieważ dużo wycięto, to działo się za szybko" - wyjaśniała aktorka, dodając, że widzowie mieli prawo czuć się skonfundowani, kiedy Ted w jednej chwili był z matką, a zaraz potem z Robin.

5. Czy "Pozostawieni" mogą kiedyś powrócić? Twórcy zostali o to zapytani na festiwalu ATX, a odpowiedź Toma Perrotty była krótka: nie. Damon Lindelof dodał, że gdyby HBO po 2. sezonie chciało jeszcze dwa sezony zamiast jednego, on byłby przeciwko.

6. Seriale, o których najwięcej rozmawiano w serwisach społecznościowych. W tym sezonie ranking wygrywa "The Walking Dead", a za nim znajdują się "Imperium" i "This Is Us".

7. "The Americans" walczy o Emmy takim oto plakatem. Reklama z hasłem "Rosjanie już tu są" i odnośnikiem do tajemniczej strony internetowej zajęła całą stronę "New York Timesa", zaskakując czytelników gazety, którzy nie wiedzieli, że chodzi o kampanię serialu.

the_americans_still

REKLAMA