5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

Jamie i Claire z "Outlandera" nieprędko znów się spotkają. "Loosely Exactly Nicole" powróci na Facebooku. Alison Brie opowiada o seksistowskim przesłuchaniu do serialu HBO. A oprócz tego "American Gods" i nie tylko.

1. Jamie i Claire z "Outlandera" nieprędko znów się spotkają. Ron Moore, twórca "Outlandera", powiedział podczas festiwalu ATX, że Claire i Jamie jakiś czas jeszcze będą rozdzieleni, dokładnie tak jak w książce. Pewne zmiany w stosunku do powieści Diany Gabaldon będą, ale to akurat nie jest jedna z nich.

2. "Loosely Exactly Nicole" powróci na Facebooku. Tak, dobrze czytacie: skasowany przez MTV serial będzie mieć 2. sezon, a pokaże go Facebook, który tym samym wchodzi do serialowej gry.

3. Joseph Lyle będzie w 2. sezonie "Sneaky Pete'a". Joseph Lyle, który pojawił się gościnnie w finale 1. sezonu "Sneaky Pete'a" jako det. Frank Hooper, dostał rolę powracającą w 2. sezonie.

4. Alison Brie o seksizmie w telewizji i Hollywood. Alison Brie, która teraz gra w serialu "GLOW", osadzonym w latach 80., powiedziała, że przemysł rozrywkowy bardzo się nie zmienił od tego czasu. Podczas festiwalu ATX aktorka opowiadała, jak brała kiedyś udział w przesłuchaniu do "Entourage" HBO. Miała powiedzieć dosłownie trzy zdania i musiała przyjść w bikini, na które narzuciła koszulkę. Pierwsze, co zrobiono, to poproszono ją o zdjęcie koszulki. Podobnie wyglądają z jej perspektywy przesłuchania do filmów Marvela, gdzie kobiety błagają o role, które pozwalają im powiedzieć parę zdań na ekranie.

5. Zapowiedź finału "American Gods". Kończy się 1. sezon "American Gods". Przed nami już tylko finał zatytułowany "Come to Jesus", w którym Mr. Wednesday będzie próbował zrekrutować boginię graną przez Kristin Chenoweth.

REKLAMA