6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

"American Crime Story" o zabójstwie Versacego zostanie pokazane przed Katriną. "Unbreakable Kimmy Schmidt" z 4. sezonem. Sandra Oh w nowym serialu twórczyni "Fleabag". A oprócz tego "Goliath", "Will & Grace" i nie tylko.

1. "American Crime Story" o zabójstwie Versacego jednak przed Katriną. Dwa kolejne sezony "American Crime Story" powstają jednocześnie, ale ostatecznie to "The Assassination of Gianni Versace" będzie 2. sezonem serialu. Jego premiery możemy spodziewać się w 2018 roku. Sezon o Katrinie ma opóźnienie, ponieważ wciąż jeszcze nie skończono scenariusza, a na dodatek w Nowym Orleanie nie zawsze da się kręcić ze względu na zagrożenie huraganami. Zdjęcia rozpoczną się dopiero w przyszłym roku, a obecnie ekipa Ryana Murphy'ego prowadzi rozmowy z aktorami i zmienia ich kontrakty, tak aby byli wciąż dostępni.

2. "Unbreakable Kimmy Schmidt" z 4. sezonem. Netflix zamówił 4. sezon serialu komediowego "Unbreakable Kimmy Schmidt".

3. Sandra Oh w nowym serialu twórczyni "Fleabag". Sandra Oh pojawi się w thrillerze szpiegowskim BBC "Killing Eve". Serial oparty na książkach Luke'a Jenningsa opowiadać będzie o dwóch niesamowicie inteligentnych kobietach: psychopatycznej zabójczyni zwanej Villanelle i znudzonej, przywiązanej do biurka agentce (Sandra Oh), która wraca do akcji, by ścigać Villanelle. Składający się z 8 odcinków serial napisze Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag").

4. Morris Chestnut w 2. sezonie "Goliatha". Morris Chestnut wcieli się w prokuratora, który chce się odegrać na Billym (Billy Bob Thornton) za przegraną sprawę.

5. "Broad City" potraktuje nazwisko prezydenta Trumpa jak przekleństwo. Nazwisko Trumpa zostanie wypikane w 4. sezonie "Broad City", bo w serialu "nie ma miejsca dla tego pomarańczowego człowieka". Dziewczyny zdradziły w rozmowie z "USA Today", że kiedy pisały sezon, spodziewały się zwycięstwa Hillary Clinton, w związku z czym później musiały przepisywać niektóre odcinki.

6. Twórca "Will & Grace" wrzucił na Twitter stronę ze scenariusza. Kultowy sitcom powraca jesienią, a strona pochodzi z odcinka zatytułowanego "The Wedding".

REKLAMA