6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

0

"American Crime Story" o zabójstwie Versacego zostanie pokazane przed Katriną. "Unbreakable Kimmy Schmidt" z 4. sezonem. Sandra Oh w nowym serialu twórczyni "Fleabag". A oprócz tego "Goliath", "Will & Grace" i nie tylko.

1. "American Crime Story" o zabójstwie Versacego jednak przed Katriną. Dwa kolejne sezony "American Crime Story" powstają jednocześnie, ale ostatecznie to "The Assassination of Gianni Versace" będzie 2. sezonem serialu. Jego premiery możemy spodziewać się w 2018 roku. Sezon o Katrinie ma opóźnienie, ponieważ wciąż jeszcze nie skończono scenariusza, a na dodatek w Nowym Orleanie nie zawsze da się kręcić ze względu na zagrożenie huraganami. Zdjęcia rozpoczną się dopiero w przyszłym roku, a obecnie ekipa Ryana Murphy'ego prowadzi rozmowy z aktorami i zmienia ich kontrakty, tak aby byli wciąż dostępni.

2. "Unbreakable Kimmy Schmidt" z 4. sezonem. Netflix zamówił 4. sezon serialu komediowego "Unbreakable Kimmy Schmidt".

3. Sandra Oh w nowym serialu twórczyni "Fleabag". Sandra Oh pojawi się w thrillerze szpiegowskim BBC "Killing Eve". Serial oparty na książkach Luke'a Jenningsa opowiadać będzie o dwóch niesamowicie inteligentnych kobietach: psychopatycznej zabójczyni zwanej Villanelle i znudzonej, przywiązanej do biurka agentce (Sandra Oh), która wraca do akcji, by ścigać Villanelle. Składający się z 8 odcinków serial napisze Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag").

4. Morris Chestnut w 2. sezonie "Goliatha". Morris Chestnut wcieli się w prokuratora, który chce się odegrać na Billym (Billy Bob Thornton) za przegraną sprawę.

5. "Broad City" potraktuje nazwisko prezydenta Trumpa jak przekleństwo. Nazwisko Trumpa zostanie wypikane w 4. sezonie "Broad City", bo w serialu "nie ma miejsca dla tego pomarańczowego człowieka". Dziewczyny zdradziły w rozmowie z "USA Today", że kiedy pisały sezon, spodziewały się zwycięstwa Hillary Clinton, w związku z czym później musiały przepisywać niektóre odcinki.

6. Twórca "Will & Grace" wrzucił na Twitter stronę ze scenariusza. Kultowy sitcom powraca jesienią, a strona pochodzi z odcinka zatytułowanego "The Wedding".

 • Panna

  Lepiej by szybciej zrobili 2 sezon Fleabag, 1 tak im sie udal ;) Wiadomo bylo, ze bedzie kontynuacja Kimmy Schmidt, ale ten sezon byl chyba najslabszy.Brakowalo mi Tiny Fey.

 • Kawoszka

  Kolejny sezon Kimmy Schmidt! Najlepsza wiadomość :D

 • LuKe

  To na slipkach panów, to raczej nie słynne logo Versace przedstawiające głowę meduzy. Zastanawia mnie czy Donatella jako szefowa firmy przyklasnęła projektowi. Jeśli tak, to nie rozumiem dlaczego marka nie wspiera projektu oryginalnymi ciuchami. Jeśli nie, to sprawa jest jasna. W sumie niezaangażowanie domu Versace w serial jest na plus jeśli chodzi o wiarygodność. Nie będzie idealizowania kogokolwiek. Nie oglądałem pierwszego sezonu ale przyznam, że ta sprawa interesuje mnie bardziej niż sprawa troglodyty mordującego żonę i jej kochanka. Sezon Versace rysuje się barwnie i egzotycznie ;) Liczę na coś jak odcinek z Frasierem w "Pozostawionych". Totalne odjazdy pustego i powierzchownego światka mody. A w tym wszystkim zwyczajne ludzkie dramaty.

  • ROB-i

   Też czekam na ten sezon ACS bo pierwszy mimo podwójnego do niego podejścia nie mogłem sprawić.Swiat mody to jest to lubię a do tego jeszcze zbrodnia, czego oczekiwać więcej.Mam nadzieję że Ryan Murphy mnie nie zawiedzie i będzie równie dobrze jak w innej Jego antologi "o dwóch wiecznie skluconych aktorkach" który jak na razie wyrasta na jeden z najlepszych produkcji tego roku.

  • Michał

   W międzyczasie oczekiwaniu na sezon ACS z zabójstwem Gianniego Versace polecam Ci dokument z serii "The day before: Versace" pokazujący dom mody na dobę przed pokazem nowej kolekcji, Donatella pokazuje tutaj swoją interesującą stronę ;) https://www.youtube.com/watch?v=h9mBtDt1VXA

 • Michał Woźnicki

  To do przewidzenia było jeśli chodzi o ACS. Ludzie są o wiele bardziej zafascynowani obsadą i historią Verace, w necie pełno komentarzy, żeby puścili to jak najszybciej no i wystarczyło nawet zmyślić jakiś powód opóźnień Katriny, żeby te życzenia spełnić.