5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

Powstaną książki osadzone w świecie "Black Mirror". David Chase nie wyklucza prequela "Rodziny Soprano". Pojawił się teaser 2. sezonu "Niepewnych". A oprócz tego "Quantico" i nie tylko.

1. Powstaną książki osadzone w świecie "Black Mirror". W przyszłym roku mają zostać wydane trzy książki z serii "Black Mirror". Każda będzie zawierać po trzy nowele od różnych autorów, a całość zredaguje Charlie Brooker. A jeszcze wcześniej, bo jesienią tego roku, ma się pojawić nowy sezon serialu. Jeden z odcinków reżyseruje Jodie Foster.

2. David Chase nie wyklucza prequela "Rodziny Soprano". 10 czerwca minęło 10 lat od finału "Rodziny Soprano". Twórca serialu, David Chase, w rozmowie z "Entertainment Weekly" powiedział, że nie wyobraża sobie powrotu po latach, no chyba że w formie prequela. To jedyne, co mógłby ewentualnie rozważyć.

3. Teaser 2. sezonu "Niepewnych". Komedia HBO wraca 24 lipca, a oto pierwsza zapowiedź.

4. Yasmine Al Massri nie wróci w 3. sezonie "Quantico". Aktorka, która grała bliźniaczki Nimę i Rainę, ogłosiła, że żegna się z "Quantico".

5. Jason O'Mara w 3. sezonie "The Man in the High Castle". Jason O'Mara będzie w stałej obsadzie 3. sezonu "The Man in the High Castle". Zobaczymy go w roli Wyatta Price'a, Irlandczyka, który w czasie wojny przyleciał z rodziną do Nowego Jorku i musiał uciekać na Zachód przed nazistami. Teraz mieszka w strefie neutralnej.

REKLAMA