Kolejny wampirzy spin-off? "The Originals" planuje twist z jedną z postaci

"The Originals" (Fot. CW)

0

"The Originals" ma interesujący pomysł na 5. sezon, który może zaowocować jeszcze jednym spin-offem osadzonym w wampirzym świecie. Uwaga na ewentualne spoilery z finału 4. sezonu.

TVLine donosi, że "The Originals" ma w planach znaczący przeskok czasowy, który zaowocuje przedstawieniem widzom nastoletniej Hope Mikaelson. Przeskok ma nastąpić już w finale 4. sezonu, a starszą Hope poznamy w 5. sezonie. Obecnie tę postać gra Summer Fontana, a już wkrótce ma się rozpocząć casting na starszą aktorkę.

Prawie dorosła Hope będzie na razie bohaterką "The Originals", ale TVLine twierdzi, że telewizja CW i studio Warner Bros. TV rozważają spin-off z nią w roli głównej. To byłby już trzeci serial osadzony w świecie "Pamiętników wampirów".

Julie Plec, twórczyni obu dotychczasowych seriali, mówiła w marcu po finale "Pamiętników wampirów", że jest szansa na kolejne historie w tym uniwersum. To właśnie wtedy po raz pierwszy padła sugestia, że Hope może dostać własny serial dziejący się nie w Nowym Orleanie, a w Mystic Falls.

- Pomysł ze szkołą Caroline i Alarica, która stanowiłaby bezpieczną przystań dla młodzieży z mocami nadprzyrodzonymi, z pewnością ma duży związek z Hope - powiedziała wtedy Plec.

Nastoletnią Hope poznamy w 5. sezonie "The Originals". Finał 4. sezonu zaplanowany jest na 23 czerwca.