5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przystanek Alaska" (Fot. CBS)

Możliwy reboot "Przystanku Alaska". Kolejna aktorka ze stałej obsady opuszcza "Quantico". Vincent Piazza w wampirzym serialu FOX-a. A oprócz tego "Fargo" i nie tylko.

1. Możliwy reboot "Przystanku Alaska". Obsada kultowego serialu z lat 90. zdradziła Jennie Bush Hager z programu "Today", że jest szansa na reboot. Informacja jest nieoficjalna - nikt z "Przystanku Alaska" nie potwierdził tego przed kamerą, ale dziennikarka powiedziała, że za kulisami wszyscy wyglądali na podekscytowanych taką perspektywą.

2. Kolejna aktorka ze stałej obsady opuszcza "Quantico". Pearl Thusi, która zeszłej jesieni dołączyła do stałej obsady "Quantico", nie wróci w 3. sezonie. Serial będzie miał nowego showrunnera i nowy pomysł na siebie.

3. Vincent Piazza w wampirzym serialu FOX-a. Vincent Piazza zagra razem z Markiem-Paulem Gosselaarem w pilocie serialu "The Passage", będącego adaptacją książek Justina Cronina.

4. Kolejne aktorki w obsadzie serialu "Snowpiercer". Annalise Basso i Sasha Frolova dołączyły do stałej obsady pilota serialu "Snowpiercer". Rolę w serialu TNT dostała także znana z "The Americans" Alison Wright.

5. Zapowiedź finału 3. sezonu "Fargo". Przed nami już tylko finał 3. sezonu "Fargo", zatytułowany "Somebody to Love". Oto jego opis: Gloria idzie śladem pieniędzy, Nikki bierze udział w grze, a Emmit dostaje lekcję od Vargi na temat rozwoju. Odcinek napisał Noah Hawley, a reżyserem jest Keith Gordon.

REKLAMA