Podejrzane gumisie i rodzinne spotkania - zobaczcie zwiastun 4. sezonu "Transparent"

"Transparent" (Fot. Amazon)

"Rodzina jest obrzydliwa, ale ważna". Pfeffermanowie powrócą tej jesieni już po raz czwarty, a my mamy pierwszą zapowiedź powrotu, wypełnioną typowym dla serialu neurotycznym chaosem.

Pierwszy zwiastun 4. sezonu "Transparent" to tak naprawdę dłuższy teaser. Nie brak w nim chaotycznych scen z Pfeffermanami w roli głównej: wszyscy spotykają w różnych konfiguracjach, Sarah oznajmia, że rodzina jest obrzydliwa, ale ważna, Gaby zapewnia Maurę, że gumisie z marihuaną to dobry pomysł itp., itd. Ale czeka nas w tym sezonie coś więcej.

Jak mówi oficjalny opis od Amazona, w 4. sezonie "Transparent" Pfeffermanowie udają się w duchową i polityczną podróż, zagłębiając się w rodzinną historię. Maura (Jeffrey Tambor) jedzie na konferencję do Izraela i dokonuje zaskakującego odkrycia. Przeradza się to w przygodę, w której bierze udział także reszta rodziny. Dryfując po pustyni, Maura, Ali (Gaby Hoffmann), Sarah (Amy Landecker), Josh (Jay Duplass) i Shelly (Judith Light) zaczynają szukać akceptacji, miłości i prawdy, każde na swój sposób.

Amazon nie podał jeszcze daty premiery 4. sezonu "Transparent", ale prawdopodobnie możemy spodziewać się go jesienią.

REKLAMA