5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ray Donovan" (Fot. Showtime)

0

DC wrzuciło na YouTube odcinek "Powerless" z Adamem Westem. Showtime wypuścił zwiastun 5. sezonu "Raya Donovana". HBO nie będzie udostępniać "Gry o tron" dziennikarzom. A oprócz tego "GLOW" i nie tylko.

1. DC wrzuciło na YouTube odcinek "Powerless" z Adamem Westem. Adam West, nieżyjący już odtwórca roli Batmana, pojawił się w finale "Powerless", ale NBC nigdy tego odcinka nie wyemitowało. Teraz możecie go obejrzeć na YouTube.

2. Nie będzie screenerów "Gry o tron" dla krytyków. HBO nie będzie udostępniać 7. sezonu "Gry o tron" przedpremierowo krytykom. Ostatnio dziennikarze dostawali screenery serialu w 2015 roku, ale zmieniło się to po wycieku czterech pierwszych odcinków 5. sezonu.

3. "Last Man Standing" ma szansę wrócić w nowej stacji. Telewizja CMT zastanawia się nad przejęciem "Last Man Standing" - kolejnego po "Nashville" serialu, który wcześniej został skasowany przez ABC.

4. Zwiastun 5. sezonu "Raya Donovana". Serial powraca 6 sierpnia, a w nowym sezonie pojawi się m.in. Susan Sarandon.

5. Jeszcze jeden ruchomy plakat "GLOW". Serial o kobietach występujących w latach 80. w programie wrestlingowym debiutuje w przyszły piątek.