5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jest szansa na spin-off "Pretty Little Liars". Zakończyły się zdjęcia do 3. sezonu "Outlandera". Glenn Close w nowym serialu komediowym Amazona. A oprócz tego "Ray Donovan" i nie tylko.

1. Jest szansa na spin-off "Pretty Little Liars". W rozmowie z Entertainment Tonight I. Marlene King powiedziała, że kocha świat tego serialu i te postacie, dlatego też chętnie by zobaczyła, co dalej przynajmniej u niektórych z nich. "Ale na razie jeszcze nie powiem, które postacie to mogą być" - oznajmiła twórczyni "Pretty Little Liars".

2. Glenn Close w nowym serialu komediowym Amazona. Glenn Close zagra w pilocie komedii "Sea Oak", której twórcą jest George Saunders ("Lincoln in the Bardo"). Serial będzie połączeniem historii o zombie z rodzinną komedią z zemstą w roli głównej. Close zagra kobietę zabitą podczas włamania do domu, która powraca z martwych, zdeterminowana, aby teraz zacząć żyć pełnią życia.

3. Sam Heughan świętuje koniec zdjęć do 3. sezonu "Outlandera". 3. sezon kręcono częściowo w Szkocji, a częściowo w RPA. Premiera zaplanowana jest na wrzesień.

4. Kimberly Hébert Gregory w serialu "The Gospel of Kevin". Znana z "Wicedyrektorów" Kimberly Hébert Gregory przejmie rolę Cristeli Alonzo w "The Gospel of Kevin" - nowym serialu ABC. Czyli zagra kobietę, która zleca tytułowemu bohaterowi misję zbawienia świata.

5. Plakat zapowiadający 5. sezon "Raya Donovana". Serial wraca 6 sierpnia.

Ray-Donovan-Season-5-Poster

REKLAMA