6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

"Supergirl" ma dwójkę nowych showrunnerów. Margaret Atwood będzie zaangażowana w 2. sezon "Opowieści podręcznej". "Bill Nye Saves The World" powróci z 2. sezonem. A oprócz tego "Graves", "Kacze opowieści" i nie tylko.

1. "Supergirl" ma dwójkę nowych showrunnerów. W 3. sezonie produkcję "Supergirl" poprowadzą Jessica Queller ("Gilmore Girls", "Gossip Girl") i Robert Rovner ("Private Practice", "Dallas").

2. FX zamawia nowy serial szpiegowski. Telewizja FX zamówiła serial "Honey", osadzony w świecie szpiegostwa korporacyjnego. Jego twórcą jest irlandzki filmowiec Gerard Barrett, reżyser i scenarzysta filmu "Glassland", który był na festiwalu Sundance w 2014 roku.

3. "Bill Nye Saves The World" powróci z 2. sezonem. Netflix ogłosił, że powstanie 2. sezon programu "Bill Nye Saves The World".

4. Margaret Atwood będzie zaangażowana w 2. sezon "Opowieści podręcznej". Bruce Miller, twórca serialowej "Opowieści podręcznej", powiedział, że autorka powieści będzie miała wpływ na to, co dalej będzie dziać się z bohaterkami.

5. Nowe twarze w obsadzie komedii "Graves". Do obsady "Gravesa" dołączą w 2. sezonie Matt Long i Lauren Weedman.

6. Czołówka nowych "Kaczych opowieści". Reboot kultowego serialu zadebiutuje 12 sierpnia.

REKLAMA