Kaznodzieja z Teksasu wyrusza na poszukiwanie Boga. Zobaczcie klipy z 2. sezonu "Preachera"

"Preacher" (Fot. AMC)

W tym roku "Preacher" wreszcie zamieni się w kino drogi, którego bohaterów spotykać będą absurdalne sytuacje i szalone przygody. Mamy klipy z 2. sezonu.

25 czerwca powróci do nas "Preacher". 2. sezon będzie składał się z 13 odcinków, w których kaznodzieja z Teksasu Jesse Custer (Dominic Cooper), jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun) rozpoczną wyprawę w poszukiwaniu Boga oraz zostaną wciągnięci w wojnę pomiędzy niebem, piekłem i wszystkim pośrodku.

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec 1. sezonu, Jessego i jego przyjaciół prześladuje tajemniczy kowboj (Graham McTavish), który jest komiksowym Świętym od Morderców. Teraz zobaczymy go ponownie, a poza tym większość obsady będzie wymieniona ze względu na to, co wydarzyło się w finale poprzedniej serii. W nowych rolach pojawią się Noah Taylor, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett, Justin Prentice i Ronald Guttman.

Twórcy zapewniają, że czekają nas spore zmiany, bo "Preacher" zamieni się w 2. sezonie w szalone kino drogi. Zawitamy m.in. do Nowego Orleanu, a w międzyczasie nie zabraknie pościgów, dziwnych spotkań i absurdalnych dyskusji w aucie (jak ta o obrzezaniu, którą możecie obejrzeć poniżej).

REKLAMA