6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

NBC podaje daty jesiennych premier. Znamy nominacje do Teen Choice Awards. Sean Bean w nowym serialu platformy Crackle. A oprócz tego "Ray Donovan", "Veep", "Dolina Krzemowa" i nie tylko.

1. NBC podaje daty jesiennych premier. Sezon w NBC wystartuje w poniedziałek 25 września, kiedy to premierę będzie mieć kolejny sezon "The Voice", a po nim nowy serial "The Brave". We wtorek 26 września powróci "This Is Us", a także zadebiutuje "Law & Order True Crime: The Menendez Murders". W środę 27 września wrócą "Law & Order: SVU" i "Chicago P.D.". Czwartek 28 września należeć będzie do komedii: "Superstore", "The Good Place", "Will & Grace" i "Great News", po których będzie emitowane "Chicago Fire". W środę 4 października powróci "The Blacklist", a w piątek 27 października "Blindspot". Pozostałe tytuły pojawią się w midseason.

2. "Pretty Little Liars" i "Flash" z największą liczbą nominacji do Teen Choice Awards. Nominacje mają także "This Is Us", "Riverdale", "Imperium" czy "Pamiętniki wampirów". Pełna lista tutaj.

3. Sean Bean w nowym serialu platformy Crackle. Sean Bean dołączył do obsady nowego serialu "The Oath". Wcieli się w bezwzględnego gliniarza i zarazem lidera gangu złożonego z tych, którzy powinni egzekwować przestrzeganie prawa.

4. Kim Raver w 5. sezonie "Raya Donovana". Kim Raver pojawi się w "Rayu Donovanie" w roli pani chirurg, dr Bergstein.

5. Nie wiadomo, co dalej z "The Carmichael Show" i "Downward Dog". Obie komedie radzą sobie nieźle w ramówkach, jak na letnie standardy, ale to nie znaczy, że przetrwają. Deadline donosi, że w obu przypadkach obsadzie kończą się kontrakty, a dla "Downward Dog" ABC zwyczajnie nie ma miejsca w ramówce na przyszły sezon.

6. Zapowiedzi finałów "Veepa" i "Doliny Krzemowej". Oba seriale HBO kończą swoje sezony w przyszły poniedziałek.

REKLAMA