7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

FOX podaje jesienne daty premier seriali. Alexis Bledel w stałej obsadzie "Opowieści podręcznej". Reboot "Dynastii" będzie na Netfliksie. A oprócz tego "Shameless", "Westworld", nowości ShowMaksa i nie tylko.

1. FOX podaje jesienne daty premier seriali. Sezon w amerykańskim FOX-ie ruszy już 10 września, kiedy to premierę będzie mieć nowy serial "The Orville" (który od 28 września będzie pokazywany w czwartki). We wtorek 26 września powrócą "Lethal Weapon", "The Mick" i "Brooklyn Nine-Nine". W środę 27 września premierę będą mieć nowe sezony "Empire" i "Star". W czwartek 28 września wróci "Gotham", a w piątek 29 września "The Exorcist". W niedzielę 1 października wystartują kolejne sezony "Bob's Burgers", "The Simpsons", "Family Guy" i "The Last Man on Earth", a także nowa komedia "Ghosted". W poniedziałek 2 października wróci "Lucyfer" i premierę będzie mieć nowy serial "The Gifted".

2. Alexis Bledel w stałej obsadzie "Opowieści podręcznej". Alexis Bledel powróci w 2. sezonie "Opowieści podręcznej" i tym razem będzie już w stałej obsadzie.

3. Reboot "Dynastii" będzie na Netfliksie. Netflix przejął międzynarodową dystrybucję nowej "Dynastii". Premiery możemy się spodziewać w ciągu 24 godzin od emisji w USA (gdzie serial pokazywać będzie CW).

4. "Still Star-Crossed" praktycznie skasowane. ABC nie wyrzuca "Still Star-Crossed" z ramówki, ale przenosi serial na sobotę od 8 lipca. Oglądalność serialu spadła ostatnio do 1,6 mln/0,3, czyli jest dużo słabsza niż "Mistresses" rok temu.

5. Jessica Szohr pojawi się w "Shameless". Znana z "Plotkary" aktorka pojawi się w 8. sezonie "Shameless" i zostanie nową przyjaciółką Fiony.

6. W lipcu ruszą zdjęcia do 2. sezonu "Westworld". Aktorzy wrócą na plan 10 lipca. Zdjęcia będą powstawać w Moab w stanie Utah i Santa Clarita w Kalifornii.

7. ShowMax zapowiada kolejne seriale w ofercie. Podczas konferencji prasowej z Playem ShowMax zapowiedział, że w najbliższych tygodniach pojawią się seriale "Nocny recepcjonista", "Halt and Catch Fire" (3 sezony), "The Magicians", a także 2. sezon "Mr. Robot". Abonenci Playa mogą korzystać z ShowMaksa za darmo przez najbliższy rok.

REKLAMA