Niesamowita obsada "Wet Hot American Summer" szaleje w latach 90. Zwiastun sequela serialu Netfliksa

"Wet Hot American Summer: First Day of Camp" (Fot. Netflix)

Obiecali, że za 10 lat spotkają się ponownie, i słowa dotrzymali. Ekipa "Wet Hot American Summer: Ten Years Later" prezentuje się fantastycznie, nie brak też nowych twarzy.

Wypuszczony prawie dwa lata temu serial Netfliksa "Wet Hot American Summer: First Day of Camp" to prequel filmu "Wet Hot American Summer" Davida Waina i Michaela Showaltera, wyśmiewającego w ostry i absurdalny sposób letnie obozy, na które Amerykanie jeździli w latach 80. Powróciła w nim cała filmowa obsada, która w międzyczasie zdążyła stać się sławna.

Teraz Netflix chce powtórzyć sukces, tyle że dla odmiany z sequelem, którego akcja osadzona jest 10 lat po pamiętnym obozie. Bohaterowie obiecali sobie, że spotkają się ponownie, żeby zobaczyć, "jak rozkwitli". I właśnie to spotkanie zobaczymy w "Wet Hot American Summer: Ten Years Later".

Znów pojawi się niemal cała obsada filmu i serialowego prequela: A.D. Miles, Amy Poehler, Beth Dover, Chris Meloni, Chris Pine, David Hyde Pierce, David Wain, Elizabeth Banks, Eric Nenninger, H. Jon Benjamin, Janeane Garofalo, Jason Schwartzman, Joe Lo Truglio, John Early, Josh Charles, Ken Marino, Kristen Wiig, Lake Bell, Marguerite Moreau, Marisa Ryan, Michael Ian Black, Michael Showalter, Molly Shannon, Nina Hellman, Paul Rudd, Rich Sommer, Sarah Burns i Zak Orth. W ekipie są także nowe osoby, jak Alyssa Milano, Skyler Gisondo, Samm Levine, Mark Feuerstein, Marlo Thomas, Joey Bragg, Jai Courtney, Dax Shepard i Adam Scott.

"Wet Hot American Summer: Ten Years Later" będzie składać się z 8 odcinków i zadebiutuje na Netfliksie 4 sierpnia.

REKLAMA