7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

0

"Fuller House" wraca w 30. rocznicę debiutu "Pełnej chaty". Znamy scenarzystów 11. sezonu "Z Archiwum X". Data premiery "Marvel's Inhumans". A oprócz tego "Riverdale", "Castle Rock" i nie tylko.

1. "Fuller House" wraca w 30. rocznicę debiutu "Pełnej chaty". 3. sezon komedii Netfliksa zadebiutuje 22 września.

2. Znamy scenarzystów 11. sezonu "Z Archiwum X". Nowy sezon "Z Archiwum X" będzie liczyć 10 odcinków, a stworzą go dotychczasowi autorzy: Chris Carter, Glen Morgan, Darin Morgan i James Wong. Dołączą do nich scenarzyści, którzy do tej pory byli asystentami w writers' roomie: Gabe Rotter, Benjamin Van Allen i Brad Follmer. Na pewno do "Z Archiwum X" nie wróci Vince Gilligan ani Frank Spotnitz.

3. Molly Ringwald powróci w 2. sezonie "Riverdale". Powrót mamy Archiego został ogłoszony na profilu twitterowym Archie Comics.

4. Powstaną serialowe "Wstrząsy". Kevin Bacon zagra w pilocie, który zamówiła telewizja SyFy. Jego akcja będzie toczyć się 25 lat po wydarzeniach z filmu. Mordercze robale powrócą, a Valentine McKee, który teraz jest podstarzałym alkoholikiem, raz jeszcze będzie ratować świat.

5. Alec Baldwin pojawi się jesienią w "Saturday Night Live". Alec Baldwin potwierdził, że dalej będzie grał prezydenta Trumpa.

6. Sissy Spacek i Jane Levy w obsadzie "Castle Rock". "Castle Rock" to nowa antologia Hulu, który będzie adaptacją opowiadań Stephena Kinga, dziejących się w fikcyjnym miasteczku w stanie Maine. Sissy Spacek zagra Ruth Deaver, emerytowaną profesorkę i adoptowaną matkę prawnika Henry'ego (Andre Holland). Jane Levy wcieli się w Jackie, młodą dziewczynę, która ma obsesję na punkcie śmierci.

7. Data premiery "Marvel's Inhumans". Nowy serial Marvela wystartuje w telewizji ABC w piątek 29 września. Stacja pokaże od razu dwa odcinki. Wcześniej, bo już 1 września, serial zadebiutuje w kinach IMAX.

Inhumans-TV-Show-Poster