"The Good Place" w nowej odsłonie. Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu komedii NBC

"The Good Place" (Fot. NBC)

Eleanor, Michael, Chidi, fontanna z zupą z owoców morza - wszystko jest na swoim miejscu. NBC wypuściło kilka zdjęć z 2. sezonu wdzięcznej komedii "The Good Place", która ostatnio skręciła na mroczne tory.

Przypomnijmy, "The Good Place" to serial komediowy Michaela Schura ("Parks and Recreation", "Brooklyn Nine-Nine"), który zadebiutował zeszłej jesieni i zadziwił nas kolorową wizją czegoś, co przypominało niebo. Ted Danson zagrał Michaela, architekta tego miejsca, zaś Kristen Bell wcieliła się w Eleanor, niegrzeczną dziewczynkę, która trafiła tam przez pomyłkę i cały sezon spędziła, pracując nas sobą i próbując rozgryźć, co się stało. Okrutny twist z finału 1. sezonu wszystko zresetował - choć Eleanor już zrozumiała, jak to możliwe, że znalazła się w "dobrym miejscu", teraz wróci do punktu wyjścia.

W rozmowie z "Entertainment Weekly", które publikuje pierwsze foty z 2. sezonu, Michael Schur powiedział, że Michael ma przygotowane scenariusze nowych tortur dla czwórki bohaterów: Eleanor, Chidiego (William Jackson Harper), Tahani (Jameela Jamil) i Jasona (Manny Jacinto). Pomysł jest taki, żeby trzymać ich z dala od siebie, ale kartka Eleanor, która napisała do samej siebie, że ma odnaleźć Chidiego, szybko psuje ten szatański plan.

Eleanor i Chidi spotkają się raczej prędzej niż później, bo ona odnajdzie kartkę i będzie mieć w związku z tym pytania. Jedno z ich spotkań ma miejsce przy fontannie z chowderem (zupą z owoców morza), która pojawiła się w jednym z gagów z 1. sezonu, kiedy to diabełek Trevor (Adam Scott) ogłosił, że w pociągu serwowany jest tylko taki przysmak, w temperaturze pokojowej. Teraz mamy całą fontannę.

Michael Schur mówi, żeby zwrócić uwagę na ciuchy Eleanor, które różnią się od poprzednich, co może być drobną wskazówką dotyczącą dalszej fabuły. Nowy strój będzie miała także Janet (D’Arcy Carden), której znów się przydarzy niechciany reboot. Nie zmieni się jedno: klauny. Wszyscy ich nienawidzili w 1. sezonie, więc Michael uzna, że to działa, i zadba, aby ich nie zabrakło.

"The Good Place" wraca 28 września z 2. sezonem.

thegoodplace01

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

REKLAMA