Netflix zapowiada na listopad "She's Gotta Have It" - nowy serial komediowy

"She's Gotta Have It" (Fot. Netflix)

0

Tej jesieni na Netfliksie zadebiutuje serial komediowy "She's Gotta Have It", oparty na filmie Spike'a Lee, który w Polsce znamy jako "Ona się doigra". Zobaczcie teaser.

23 listopada, czyli w amerykańskie Święto Dziękczynienia, na Netfliksie pojawi się serial "She's Gotta Have It", który jest uwspółcześnioną wariacją na temat historii znanej z filmu Spike'a Lee z 1986 roku pod tym samym tytułem. Całość ma składać się z 10 odcinków, wszystkie wyreżyserował Spike Lee.

DeWanda Wise ("Shots Fired") gra tutaj Nolę Darling, artystkę z Brooklynu, która dzieli swój czas pomiędzy przyjaciół, pracę i trzech kochanków: modela Greera Childsa (Cleo Anthony, "Divergent"), bankiera od inwestycji Jamiego Overstreeta (Lyriq Bent, "The Book of Negroes") i Marsa Blackmona zwanego też "Da Original B-Boy Sneakerhead" (Anthony Ramos z musicalu "Hamilton", w filmie tę rolę grał sam Spike Lee).

W obsadzie znajdują się także Chyna Layne ("Precious"), Ilfenesh Hadeara ("Baywatch"), Margot Bingham ("Barbershop: The Next Cut"), Sydney Morton ("Love, New York") i Joie Lee ("Do The Right Thing").