6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Better Call Saul" z 4. sezonem. Netflix zamawia nowy komediodramat o dorastaniu w latach 90. T.J. Miller wyjaśnia, czemu naprawdę opuścił "Dolinę Krzemową". A oprócz tego "American Horror Story" i nie tylko.

1. "Better Call Saul" z zamówieniem na 4. sezon. Telewizja AMC zamówiła 10-odcinkowy 4. sezon "Better Call Saul". Premiera w 2018 roku.

2. Freida Pinto dołącza do obsady "The Path". Aktorka dostała stałą rolę w 3. sezonie. Zagra Verę, nową PR-ówkę sekty.

3. Rob Lowe i synowie w nowym reality show. Program nazywa się "The Lowe Files" i opowiada o tym, jak Rob Lowe i jego dwaj równie urodziwi synowie jeżdżą po Ameryce w poszukiwaniu zjawisk nadprzyrodzonych, jak kosmici, duchy, Wielka Stopa itp. Start 2 sierpnia.

4. Netflix zamawia nowy komediodramat o dorastaniu w latach 90. Netflix zamówił składający się z 10 odcinków komediodramat "Everything Sucks!", osadzony w latach 90. Jego bohaterami będą dwie grupy dzieciaków ze szkoły średniej, które tworzą dwa kółka - audiowizualne i teatralne - ścierające się ze sobą w Oregonie z 1996 roku. Główne role zagrają Peyton Kennedy i Jahi Winston, w roli rodziców pojawią się Patch Darragh i Claudine Nako. Twórcami serialu są Ben York Jones ("Like Crazy") i Michael Mohan ("Save the Date"), którzy obiecują ciepłą, zabawną opowieść o dorastaniu 20 lat temu, trochę w stylu "Cudownych lat".

5. T.J. Miller wyjaśnia, czemu naprawdę opuścił "Dolinę Krzemową". Komik udzielił zadziwiająco szczerego wywiadu serwisowi The Hollywood Reporter. Wyjaśnia w nim w ostrych słowach, jak poróżnił się z producentem "Doliny Krzemowej" Alekiem Bergiem i jak bardzo miał już dość tego, że bohaterowie w kółko wracają do tego samego miejsca. Erlich prawdopodobnie też szybko wróciłby z Tybetu i wszystko byłoby po staremu, ale T.J. Miller powiedział "nie". Na jego powrót do serialu raczej nie mamy co liczyć - komik spalił za sobą wszystkie mosty i teraz planuje zająć się czymś innym.

6. Ryan Murphy straszy nas kolejną grafiką z "American Horror Story". Twórca "American Horror Story" zaprzeczył plotkom, jakoby w 7. sezonie miała pojawić się Lady Gaga. Podrzucił także nową grafikę z potworem, którego zobaczymy w jakiejś formie jesienią.

AHS Season 7 clue: ambidexterity

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

REKLAMA