Nagi Justin Theroux w zamian za nagrodę dla serialu? Damon Lindelof walczy o Emmy dla "Pozostawionych"

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

Skoro jakość serialu nie wystarczy, aby dostać Emmy, to może da się inaczej? Damon Lindelof zaszalał na Instagramie i praktycznie rozebrał Justina Theroux, oczywiście w imię wyższego dobra.

W połowie lipca zostaną ogłoszone nominacje do nagród Emmy, a na razie trwa jeszcze głosowanie i wszyscy przekonują do siebie Akademię Telewizyjną tak, jak tylko mogą. Damon Lindelof, twórca "Pozostawionych", zrobił wczoraj szaloną kampanię na Instagramie, w praktyce obiecując nam, że jeśli serial zostanie nagrodzony, to Justin Theroux (serialowy Kevin) zdejmie spodnie. Te same, które były częścią absurdalnej afery ze sceną joggingu z 1. sezonu, kiedy to w internetach zastanawiano się, czemu aktor nie założył bielizny.

Justin Theroux dobrze wie, jak to jest zostać uprzedmiotowionym, a Damon Lindelof z tego kpi, bo sam nie wierzy, że "Pozostawieni" mają szansę na jakiekolwiek nominacje do Emmy. Jego kampania jest więc pełna obietnic, które zapewne nigdy nie zostaną spełnione.

Ale zawsze możemy liczyć na rozebranych mężczyzn w kolejnych serialach Lindelofa. Twórca "Pozostawionych" w rozmowie z TVLine powiedział, że w dzisiejszych serialach nierówno traktuje się nagość męską i kobiecą i on zamierza coś z tym zrobić. "Jest nieprawdopodobna dysproporcja pomiędzy nagimi kobietami i nagimi mężczyznami w telewizji. Jeśli robisz serial dla HBO, które jest jednym z niewielu miejsc, gdzie można prezentować pełną nagość, nie ma powodu, aby nie pokazywać więcej penisów" - oznajmił Lindelof, dodając, że będzie o to żarliwie walczył.

"Publiczność ciągle reaguje bardzo dziwnie, widząc męskie genitalia. A jednocześnie kiedy widzą kobiece genitalia czy nagie piersi, podchodzą do tego kompletnie nonszalancko. Jestem więc w awangardzie, bo chcę uczynić męską nagość w telewizji czymś normalnym" - mówił twórca "Pozostawionych".

Całkiem nagiego (w rozumieniu full frontal nudity) Justina Theroux nie widzieliśmy w serialu, bo nie chciał tego sam aktor. Ale Lindelof rozebrał do rosołu Christophera Ecclestona i Chrisa Zylkę. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, trzymajcie kciuki za Emmy dla "Pozostawionych". Jeśli nie chcecie, też trzymajcie kciuki, bo to po prostu świetny serial, w którym nagość, owszem, jest, ale ma drugorzędne znaczenie.

Okay... maybe I'm not TOTALLY done.

Post udostępniony przez Damon (@damonlindelof)

REKLAMA