6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty powrotów "You're the Worst" i "Better Things". Dwa awanse w obsadzie "This Is Us". Naya Rivera zagra w serialowym "Step Up". A oprócz tego "American Horror Story" i nie tylko.

1. Daty powrotów "You're the Worst" i "Better Things". "You're the Worst" wraca 6 września z 4. sezonem. Z kolei 2. sezon "Better Things" będzie mieć premierę 14 września.

2. Dwa awanse w obsadzie "This Is Us". Jon Huertas i Alexandra Breckenridge - czyli Miguel i Sophie - będą w stałej obsadzie 2. sezonu "This Is Us".

3. Będzie kolejny sezon "F Is for Family". Netflix zamówił 3. sezon serialu.

4. Naya Rivera zagra w serialowym "Step Up". Naya Rivera i wokalista Ne-Yo dostali główne role w "Step Up: High Water", serialu YouTube Red, osadzonym w świecie znanym z filmów "Step Up". Producentami serialu są Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum.

5. Moon Bloodgood w obsadzie "Code Black". Aktorka wcieli się w sanitariuszkę, która będzie współpracować z doktorem Willisem (Rob Lowe).

6. Alison Pill w 7. sezonie "American Horror Story". Pojawiło się zdjęcie z planu, ale rola aktorki pozostaje tajemnicą.

REKLAMA