5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sense8" (Fot. Netflix)

0

Powstanie dwugodzinny film na zakończenie "Sense8". "Rick and Morty" wraca w lipcu. Znamy tytuł premiery 7. sezonu "Once Upon a Time". A oprócz tego "Z Archiwum X" i nie tylko.

1. Powstanie dwugodzinny film na zakończenie "Sense8". Lana Wachowski ujawniła, że udało się wynegocjować z Netfliksem porządne zakończenie "Sense8". W przyszłym roku wypuszczony zostanie dwugodzinny film - czy też po prostu ostatni odcinek - który zakończy serialowe wątki.

2. Tytuł premiery 7. sezonu "Once Upon a Time". Adam Horowitz zdradził, że pierwszy odcinek 7. sezonu "Once Upon a Time" nosi tytuł "Hyperion Heights". To prawdopodobnie nowe miejsce akcji - Hyperion Avenue to miejsce, w którym kiedyś mieściło się studio Disneya. Poza tym Hyperion to grecki tytan, a także bohater książek dla dzieci.

3. Gillian Anderson krytykuje "Z Archiwum X" za brak kobiet za sterami. W ekipie tworzącej 11. sezon "Z Archiwum X" nie ma kobiet. I to żadne zaskoczenie, bo tylko sześć kobiet, w tym Gillian Anderson, współtworzyło scenariusze do odcinków tego serialu i tylko dwie kobiety reżyserowały odcinki (których łącznie było 208). Gillian Anderson podała te liczby na Twitterze i napisała, że nie może się doczekać, kiedy będzie to wyglądało inaczej.

4. Wiemy, kto ogłosi nominacje do Emmy. Nominacje do Emmy zostaną ogłoszone 13 lipca o godz. 17:30 naszego czasu. A ogłoszą je znana z "Veepa" Anna Chlumsky i Shemar Moore, którego jesienią zobaczymy w serialu "S.W.A.T.".

5. "Rick and Morty" wraca w lipcu. Twórcy animowanego serialu "Rick and Morty" zdradzili, że 3. sezon będzie mieć premierę 30 lipca, i zaprezentowali nowy zwiastun.