Tatiana Maslany zdradza, w którą z bohaterek "Orphan Black" najtrudniej było się wcielić. Zobaczcie wideo

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Tatiana Maslany zagrała jedenaście różnych klonów w pięciu sezonach "Orphan Black". W rozmowie z kanadyjską telewizją zdradza, która z bohaterek była dla niej najtrudniejsza do zagrania.

Przez ostatnie cztery lata podziwialiśmy wszystkie twarze Tatiany Maslany, których z sezonu na sezon było coraz więcej. Jedne dziewczyny (jak Sarah, Cosima, Alison czy Rachel) mieliśmy okazję dobrze poznać, inne zaledwie mignęły na ekranie, ale i tak zdążyły zrobić wrażenie na widzach (Krystal!). Wciąż trudno uwierzyć, że to wszystko zasługa jednej aktorki.

W rozmowie z dziennikarką programu "Your Morning", emitowanego przez kanadyjską telewizję, Tatiana Maslany powiedziała, że bardzo długo szukała tak skomplikowanej roli i że ma nadzieję, iż otworzyło jej to drogę do kolejnych wyzwań. Zdradziła też, którą z bohaterek grało jej się najtrudniej: Rachel.

"Rachel jest trudna. To taka bogata, wyedukowana dziewczyna z Wielkiej Brytanii, która jest uprzywilejowana, ma władzę i dużo elegancji. To zdecydowanie nie ja! Fajnie było wejść w jej buty, które w ogóle nie są wygodne" - powiedziała aktorka.

REKLAMA