8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Peaky Blinders". Zwiastun 3. sezonu "Graczy". Ryan Murphy pozwany za "Feud". Josh Charles w obsadzie "Law & Order True Crime". A oprócz tego "BoJack Horseman" i nie tylko.

1. Pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Peaky Blinders". Cillian Murphy gotowy do wojny! BBC zaprezentowało pierwsze zdjęcie z nowego sezonu "Peaky Blinders", daty premiery jeszcze nie ma.

2. Ryan Murphy pozwany za "Feud". Aktorka Olivia de Havilland, która właśnie skończyła 101 lat, pozwała twórcę "Feud", twierdząc, że nie dała zgody na użycie swojego nazwiska i że sposób, w jaki ją sportretowano w serialu, zniszczył jej reputację. Murphy włożył w jej usta słowa, których nigdy nie wypowiedziała, i przedstawił ją w sytuacjach, które nie miały miejsca.

3. Josh Charles w obsadzie "Law & Order True Crime". Aktor dołączył do obsady "Law & Order True Crime: The Menendez Murders". Wcieli się w Jerome'a Oziela, kontrowersyjnego psychiatrę Menendezów, który odegrał ważną rolę w sprawie. Znana z "Californication" Heather Graham zagra jego kochankę, Judalon Smyth.

4. "Doomsday" ma jeszcze szansę na zamówienie. Telewizja ABC odrzuciła pilota "Doomsday", w którym zagrali m.in. Claire Holt i Jack Davenport, ale studio Sony TV i tak chce serial stworzyć z myślą o dystrybucji międzynarodowej.

5. Chińska cenzura dopadła "BoJacka Horsemana". Netfliksa w Chinach nie ma, ale są seriale Netfliksa, ponieważ serwis podpisał umowę ze swoim chińskim odpowiednikiem, iQiyi. Na tej platformie zadebiutował m.in. "BoJack Horseman", który dwa dni później z niej znikł. Wróci po tym jak zostaną dokonane poprawki przez cenzorów.

6. Penn Badgley w nowym serialu Grega Berlantiego. Znany z "Plotkary" Penn Badgley dostał główną rolę w serialu "You", który tworzą dla telewizji Lifetime Greg Berlanti i Sera Gamble. To psychologiczny thriller, oparty na książce Caroline Kepnes z 2015 roku, w której właściciel księgarni używa serwisów społecznościowych, by nakarmić swoją obsesję na punkcie pewnej aspirującej pisarki.

7. Ryan Kwanten w obsadzie nowego serialu platformy Crackle. Znany z "True Blood" Ryan Kwanten dostał jedną z głównych ról w serialu "The Oath", opowiadającym o świecie, w którym policja tworzy własne gangi. Kwanten zagra syna Seana Beana i zarazem lidera jednego z takich gangów.

8. Zwiastun 3. sezonu "Graczy". Serial wraca 23 lipca.

REKLAMA