5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

0

Dzieciaki z "This Is Us" z awansem do stałej obsady. Dwie nowe aktorki w 2. sezonie "Sneaky Pete'a". "Timeless" przenosi się do Kalifornii. A oprócz tego "Designated Survivor" i nie tylko.

1. Dzieciaki z "This Is Us" z awansem do stałej obsady. Hannah Zeile (nastoletnia Kate), Niles Fitch (nastoletni Randall), Logan Shroyer (nastoletni Kevin), Mackenzie Hancsicsak (mała Kate) i Parker Bates (mały Kevin), a także Faithe Herman i Eris Baker (serialowe córki Randalla i Beth) dostali awans do stałej obsady "This Is Us". Na liście brakuje Lonniego Chavisa, który gra małego Randalla. Aktor wciąż będzie się pojawiać w 2. sezonie, ale nie będzie w stałej obsadzie, ponieważ będzie jednocześnie występować w "White Famous", nowej komedii telewizji Showtime z Jayem Pharaoh.

2. Dwie nowe aktorki w 2. sezonie "Sneaky Pete'a". Jennifer Ferrin i Miriam Morales dostały role powracające w 2. sezonie "Sneaky Pete'a". Ferrin wcieli się w nowojorską policjantkę Joyce Roby, z kolei Morales będzie nauczycielką Ellen (Jeté Laurence) w podstawówce w Bridgeport.

3. "Timeless" przenosi się do Kalifornii. Serial, który do tej pory powstawał w Vancouver, teraz będzie kręcony w Kalifornii. To zasługa ulg podatkowych zaoferowanych twórcom przez władze stanu. Wcześniej z Kanady do Kalifornii przeniósł się "Lucyfer", "Legion", a także "Mistresses".

4. Paulo Costanzo w obsadzie "Designated Survivor". Znany z "Royal Pains" Paulo Costanzo dołączył do obsady 2. sezonu "Designated Survivor". Zagra genialnego młodego stratega, którego ściągnie do Białego Domu Emily (Italia Ricci).

5. Nowe twarze w 3. sezonie "The Man in the High Castle". Laura Mennell i Eijiro Ozaki dostali role powracające w 3. sezonie "The Man in the High Castle". Ona wcieli się w felietonistkę i królową nazistowskiej śmietanki towarzyskiej w Nowym Jorku. On zagra pragmatycznego japońskiego admirała.