6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

Jeden z twórców "Sherlocka" sugeruje, że to może być koniec. "Once Upon a Time" wyjawi dalsze losy Śnieżki i Księcia z Bajki. "Ozark" ma nowy teaser na Święto Niepodległości. A oprócz tego "The Brave" i nie tylko.

1. Jeden z twórców "Sherlocka" sugeruje, że to może być koniec. W rozmowie z podcastem A Stab in the Dark Mark Gatiss powiedział, że w przypadku "Sherlocka" ustalanie terminów jest prawdziwym koszmarem. Wszyscy są bardzo zajęci - z jednej strony on i Steven Moffat, z drugiej aktorzy. "Zawsze jest ta zasada 'Hotelu Zacisze': po prostu to zostawmy. Mieliśmy przez chwilę klucze do Baker Street, ale cudowną rzeczą jest to, że zawsze trzeba się nimi podzielić. Dzieliliśmy się nimi, kiedy tworzyliśmy serial. Nie ma nic złego w tym, że teraz powiemy: to była nasza wersja, teraz niech ktoś zrobi swoją" - oznajmił Gatiss.

2. "Once Upon a Time" wyjawi dalsze losy Śnieżki i Księcia z Bajki. Twórcy "Once Upon a Time" zapewnili w rozmowie z "Entertaiment Weekly", że powiedzą, co się dzieje z bohaterami, których ostatnio pożegnaliśmy. Jennifer Morrison pojawi się w jeszcze jednym odcinku, Henry'ego będzie grał nowy aktor, Andrew J West, ale kilkorga dotychczasowych głównych bohaterów (jak Śnieżka, Książę z Bajki, Belle czy Zelena) już nie zobaczymy.

3. Lauren Graham i James Van Der Beek zagrają wampirzych rodziców. Oboje udzielą głosów bohaterom serialu "Vampirina" kanału Disney Junior - a dokładniej rodzicom tytułowej bohaterki, małej wampirzycy (znana z "Colony" Isabella Crovetti), która przystosowuje się do życia w mieście po przeprowadzce z Transylwanii.

4. Cory Hardrict w obsadzie "The Oath". Cory Hardrict dołączył do obsady nowego serialu platformy Crackle, opowiadającego o świecie, w którym policjanci tworzą gangi. Zobaczymy go w roli jednego z policjantów.

5. "Ozark" ma nowy teaser na Święto Niepodległości. Serial debiutuje 21 lipca.

6. Nowa zapowiedź "The Brave" - jesiennej premiery NBC.

REKLAMA