Poznajcie Nolę Darling i jej trzech kochanków. Mamy klip z nowego serialu Netfliksa - "She's Gotta Have It"

"She's Gotta Have It" (Fot. Netflix)

Dziewczyna z Brooklynu i trzech facetów, pomiędzy których sprawiedliwie dzieli swój czas. Film "Ona się doigra" Spike'a Lee doczekał się serialowej wersji, którą jesienią zobaczymy na Netfliksie.

23 listopada, czyli w amerykańskie Święto Dziękczynienia, na Netfliksie pojawi się serial "She's Gotta Have It", który jest uwspółcześnioną wariacją na temat historii znanej z filmu Spike'a Lee z 1986 roku pod tym samym tytułem. Całość ma składać się z 10 odcinków, wszystkie wyreżyserował Spike Lee.

DeWanda Wise ("Shots Fired") gra Nolę Darling, artystkę z Brooklynu, która dzieli swój czas pomiędzy przyjaciół, pracę i trzech kochanków: modela Greera Childsa (Cleo Anthony, "Divergent"), bankiera od inwestycji Jamiego Overstreeta (Lyriq Bent, "The Book of Negroes") i Marsa Blackmona zwanego też "Da Original B-Boy Sneakerhead" (Anthony Ramos z musicalu "Hamilton", w filmie tę rolę grał sam Spike Lee).

W obsadzie znajdują się także Chyna Layne ("Precious"), Ilfenesh Hadeara ("Baywatch"), Margot Bingham ("Barbershop: The Next Cut"), Sydney Morton ("Love, New York") i Joie Lee ("Do The Right Thing"). Nowy klip prezentuje wszystkich facetów głównej bohaterki.

REKLAMA