5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowy romans Jessiki Jones na zdjęciach z planu. Telewizja ITV i Amazon stworzą serial "Vanity Fair". Amazon pokaże tego lata nową wersję rumuńskiej komedii kryminalnej z czasów zimnej wojny. A oprócz tego "South Park" i nie tylko.

1. Nowy romans Jessiki Jones na zdjęciach z planu. Na Tumblerze pojawiły się zdjęcia z planu 2. sezonu "Jessiki Jones", na których główna bohaterka romansuje z kimś, kto nie jest Lukiem Cage'em.

2. Telewizja ITV i Amazon stworzą serial "Vanity Fair". "Targowisko próżności" Williama Makepeace'a Thackeraya będzie mieć serialową adaptację. Olivia Cooke wcieli się w Becky Sharp, dziewczynę, która wspina się po angielskiej drabinie społecznej w czasach wojen napoleońskich. Serial będzie mieć 7 odcinków.

3. W nowym sezonie "South Parku" dzieciaki będą znów dzieciakami. Jeden z twórców "South Parku", Trey Parker, powiedział w rozmowie z "Los Angeles Times", że serial w 21. sezonie nie będzie zajmować się tym, co właśnie zrobił prezydent Trump, i że "dzieci będą dziećmi".

4. "Grantchester" powraca do Ale kino+. 3. sezon brytyjskiego serialu kryminalnego z Jamesem Nortonem w roli głównej startuje w środę, 5 lipca, o godz. 20:10. Naszych 10 powodów, aby oglądać "Grantchester", znajdziecie tutaj.

5. Rumuńska komedia kryminalna na Amazonie. 4 sierpnia na Amazonie zadebiutuje serial "Comrade Detective", osadzony w Rumunii z lat 80. Głównymi bohaterami będzie dwójka detektywów (Florin Piersic Jr. i Corneliu Ulici), którzy rozwiązują sprawę morderstwa, w czasach gdy kraj zmaga się ze swoim największym wrogiem: kapitalizmem. Serial jest nową wersją prawdziwej rumuńskiej produkcji, która powstała za czasów zimnej wojny i pełniła rolę propagandową. Zagrają w nim rumuńscy aktorzy, ale wersja Amazona będzie z dubbingiem, bo tak kiedyś puszczano ten serial za granicą. Głosów głównym bohaterom użyczą Channing Tatum i Joseph Gordon-Levitt.

comrade-detective-1

comrade-detective-2

REKLAMA