7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

Nowe postacie w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Pilot spin-offu "Synów Anarchii" kręcony od nowa. Margaret Atwood chętnie by zobaczyła Drake'a w "Opowieści podręcznej". A oprócz tego "Veep", "Hawaii Five-0" i nie tylko.

1. Nowe postacie w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Gabrielle Dennis wcieli się w Tildę Johnson, marvelowską antybohaterkę znaną jako Nightshade. Z kolei Mustafa Shakir zagra Johna McIvera, opisanego przez Marvela jako charyzmatycznego lidera, którego życie skupia się wokół Harlemu i zemsty. W oficjalnym opisie nie podano, że ten bohater to tak naprawdę łotr zwany Bushmasterem.

2. Pilot spin-offu "Synów Anarchii" kręcony od nowa. Telewizja FX nie zamówiła "Mayans MC", ale też jeszcze nie rezygnuje z projektu. Pilot w całości zostanie nakręcony od nowa, częściowo zostanie także wymieniona obsada. Do serialowej ekipy dołączy nowy producent wykonawczy Norberto Barba ("The Bridge", "Preacher"), który wyreżyseruje nową wersję pilota.

3. Al Jaffar powróci w 7. sezonie "Veepa". Showrunner serialu David Mandel potwierdził, że Usman Ally powróci jako ambasador Kataru.

4. Margaret Atwood chętnie by zobaczyła Drake'a w "Opowieści podręcznej". Kanadyjska pisarka Margaret Atwood nigdy nie spotkała Drake'a, ale w wywiadzie dla "Boston Review" powiedziała, że chętnie zobaczyłaby go gościnnie w "Opowieści podręcznej".

5. CBS twierdzi, że starał się zatrzymać gwiazdy "Hawaii Five-0". Daniel Dae Kim i Grace Park opuścili "Hawaii Five-0", bo nie byli w stanie zgodzić się na nowe warunki kontraktów, zaproponowane przez CBS. Prawdopodobnie poszło po prostu o pieniądze. CBS jednak twierdzi, że starano się oboje zatrzymać i zaoferowano im znaczące podwyżki.

6. "The Magicians" dostępne na ShowMaksie. Serial telewizji SyFy o szkole magii dla dorosłych pojawił się dzisiaj w serwisie ShowMax. Na razie dostępny jest 1. sezon.

7. Nowe zapowiedzi rebootu "Kaczych opowieści". Kultowy serial powraca w nowej wersji 12 sierpnia.

REKLAMA