5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

0

Nowe twarze w 7. sezonie "Once Upon a Time". "Teen Wolf" powraca z finałowymi odcinkami tego lata. "Wicedyrektorzy" wracają we wrześniu. A oprócz tego nowa rola Selmy Blair i nie tylko.

1. Nowe twarze w 7. sezonie "Once Upon a Time". Gabrielle Anwar ("Burn Notice"), Dania Ramirez ("Devious Maids"), Adelaide Kane ("Reign"), Mekia Cox ("Chicago Med") i Rose Reynolds ("Poldark") będą grać w 7. sezonie "Once Upon a Time". Ich role na razie pozostają tajemnicą. A sam serial opowiadać będzie teraz o dorosłym Henrym (znany z "The Walking Dead" Andrew J. West) i jego córce Lucy (Alison Fernandez z "Jane the Virgin"), których czekają nowe przygody w częściowo nowym towarzystwie.

2. "Teen Wolf" powraca z finałowymi odcinkami tego lata. Składający się z 10 odcinków sezon 6B "Teen Wolfa" startuje 30 lipca. Obsada pojawi się także w lipcu na Comic-Conie.

3. "Wicedyrektorzy" wracają we wrześniu. Składający się z 9 odcinków drugi - i zarazem finałowy - sezon komedii HBO startuje 17 września. Pojawił się pierwszy teaser.

4. Będzie crossover "Empire" i "Star". Dwa serialowe światy stworzone przez Lee Danielsa spotkają się tej jesieni w crossoverze.

5. Selma Blair w reboocie "Heathers". Selma Blair pojawi się w roli Jade, striptizerki, która poślubiła dla pieniędzy 82-letniego ojca Heather Duke (Brendan Scannell).

Do I look like step Mother Theresa ? @heathers #paramountnetwork2018

Post udostępniony przez Selma Blair (@therealselmablair)