5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"You're the Worst" (Fot. FX)

Pierwsza zapowiedź 4. sezonu "You're the Worst". John Cho w 2. sezonie "Egzorcysty". Frankie Muniz w poniedziałkowym odcinku "Preachera". A oprócz tego nowy projekt Netfliksa i nie tylko.

1. John Cho w 2. sezonie "Egzorcysty". John Cho dołączył do stałej obsady 2. sezonu "Egzorcysty". Zagra byłego dziecięcego psychologa, który prowadzi dom dla sierot na prywatnej wyspie. Kiedy jedno z dzieci stanie się celem potężnej siły, poszukujący zła serialowi księża, grani przez Alfonso Herrerę i Bena Danielsa, będą musieli zmierzyć się z prawdziwym piekłem.

2. Pierwsza zapowiedź 4. sezonu "You're the Worst". Jimmy i Gretchen powrócą na ekrany 6 września.

3. Netflix tworzy nowe "Tales of the City". Netflix zamówił składającą się z 10 odcinków kontynuację opowieści Armisteada Maupina. Mają się w niej pojawić Laura Linney i Olympia Dukakis, a także gwiazdy oryginalnego miniserialu z lat 90. Scenariusz 1. odcinka napisał Michael Cunningham ("The Hours").

4. Justin Baldoni z "Jane the Virgin" tworzy własny talk-show. Aktor, znany z roli Rafaela w "Jane the Virgin", tworzy talk-show dla facetów "The Men's Room", który ma być pokazywany raz w tygodniu. Baldoni będzie producentem, a także moderatorem dyskusji, w której pięciu facetów będzie rozmawiać o aktualnych sprawach i pokazywać swoją wrażliwą stronę. Na razie program nie znalazł jeszcze stacji.

5. Frankie Muniz w poniedziałkowym odcinku "Preachera". Aktor znany ze "Zwariowanego świata Malcolma" pojawi się w serialu "Preacher" - niestety, nie wiadomo w jakiej roli. Ale przez moment możecie go zobaczyć w zwiastunie.

REKLAMA