5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Twórca "Downton Abbey" mówi, że film może być prequelem. Netflix zamawia swój pierwszy duński serial. Grecki zwiastun "Gry o tron" z nowymi scenami. A oprócz tego "Will & Grace" i nie tylko.

1. Twórca "Downton Abbey" mówi, że film może być prequelem. Prequel z zupełnie nową obsadą - tak może wyglądać od dawna zapowiadany film z ekipą "Downton Abbey". Poznalibyśmy w nim młode wersje dobrze nam znanych serialowych bohaterów.

2. Netflix zamawia swój pierwszy duński serial. Netflix zamówił swój pierwszy duński projekt, "The Rain". Serial, którego akcja rozgrywa się w świecie po wielkiej katastrofie biologicznej, powstanie dzięki współpracy Jannika Taia Mosholta ("Borgen", "Rita"), Esbena Tofta Jacobsena ("Wielki Niedźwiedź", "Beyond Beyond") i Christiana Potalivo ("The New Tenants", "Long Story Short"). Autorem scenariusza jest Jannik Tai Mosholt, który będzie też, razem z producentem Christianem Potalivo, showrunnerem serialu.

3. Katrina Law dołącza do obsady nowego serialu Crackle. Znana z "Arrow" Katrina Law pojawi się w serialu "The Oath" w roli policjantki - jedynej kobiety należącej do policyjnego gangu Ravens.

4. Jeszcze jeden plakat zapowiadający powrót "Will & Grace". Serial wraca 28 września z 12 nowymi odcinkami.

will-grace-567

5. Grecki zwiastun "Gry o tron" z nowymi scenami. Jaime w zbroi, fragmenty bitew, gigantyczny smok - takie atrakcje możecie zobaczyć w ciągu 25 sekund w greckiej zapowiedzi 7. sezonu "Gry o tron". Serwis Uproxx zrobił screeny tego co najważniejsze.