8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" (Fot. AMC)

"BoJack Horseman" wraca we wrześniu. Christina Hendricks dołącza do obsady "Good Girls". Nowy sezon "Pohamuj entuzjazm" w październiku. Aktorka z "This Is Us" w roli Squirrel Girl. A oprócz tego "Gra o tron", "Suits" i nie tylko.

1. "BoJack Horseman" wraca we wrześniu. Netflix ogłosił, że premiera 4. sezonu będzie miała miejsce 8 września.

2. Christina Hendricks dołącza do obsady "Good Girls". Christina Hendricks z "Mad Men" zagra w "Good Girls" jedną z głównych ról, obok Retty i Mae Whitman. Aktorka zastąpi Kathleen Rose Perkins, która występowała w pilocie. "Good Girls" to nowy komediodramat NBC o trzech zdesperowanych matkach z przedmieścia, które okradają supermarket, licząc na łatwy "zarobek". A potem sprawy skręcają w coraz mroczniejszym kierunku.

3. Gemma Whelan opowiada, jak prawie straciła pracę w "Grze o tron". Aktorka opowiedziała w rozmowie z "The Sunday Times", jak "Gra o tron" nauczyła ją milczenia. Kiedy dostała rolę Yary Greyjoy, od razu podzieliła się tą informacją w swoim CV i "cały internet oszalał". Producenci oznajmili jej, że to poważna sprawa i "prawie nie mogą jej zatrudnić z tego powodu".

4. Dule Hill w 7. sezonie "Suits". Aktor znany z "The West Wing" i "Psych" dostał stałą rolę w 7. sezonie "Suits". Zobaczymy go w roli przyjaciela Harveya (Gabriel Macht), który teraz jest partnerem w konkurencyjnej kancelarii. Pierwsze zdjęcia znajdziecie tutaj.

Suits - Season 7

5. Aktorka z "This Is Us" w roli Squirrel Girl. Milana Vayntrub - czyli Sloane, dziewczyna Kevina z "This Is Us" - zagra Squirrel Girl w nowym serialu Marvela i telewizji Freeform, "Marvel's New Warriors". Znany z "Baby Daddy" Derek Theler został obsadzony jako Mister Immortal.

6. "Fear the Walking Dead" wraca we wrześniu. Składający się z 8 odcinków sezon 3B wystartuje w AMC Polska równocześnie z amerykańską premierę, czyli 11 września o godz. 3.00. Powtórki tradycyjnie o 21.00.

7. Raymond J. Barry zagra w "You're the Worst". Raymond J. Barry pojawi się w godzinnej premierze 4. sezonu w roli Burta, samotnika, którego spotka Jimmy (Chris Geere).

8. "Pohamuj entuzjazm" wraca w październiku. Odszedł. Nic nie zrobił. Powrócił. 1 października w HBO startuje 9. sezon "Pohamuj entuzjazm" Larry'ego Davida. Serial wraca po sześcioletniej przerwie.

curbyrenthusiasmr456

REKLAMA