"Outlander" po raz trzeci! Data powrotu i nowe zdjęcia z 3. sezonu

"Outlander" (Fot. Starz)

0

Telewizja Starz podała datę powrotu serialu "Outlander", a także wypuściła kilka nowych zdjęć i plakat, na którym państwo Fraserowie są rozdzieleni. Jak długo potrwa dramat tej dwójki?

Dramat Jamiego i Clarie trochę potrwa, za to nasza męka skończy się 10 września. To właśnie wtedy wystartuje 3. sezon "Outlandera", który kręcony był częściowo w Szkocji, a częściowo w RPA, które będzie udawać książkowe Karaiby. Całość ma liczyć 13 odcinków, wypełnionych potężną dawką przygód i dramatów sercowych.

Akcja 3. sezonu "Outlandera", opartego na książce "Podróżniczka", rozpocznie się w momencie kiedy Claire (Caitriona Balfe) przenosi się w czasie, by powrócić do swojego życia w 1948 roku. Jest w ciąży i zmaga się ze skutkami swojego powrotu, starając się przetrwać w małżeństwie z Frankiem (Tobias Menzies). Tymczasem w XVIII wieku Jamie (Sam Heughan) cierpi po przegranej bitwie pod Culloden, a także po stracie ukochanej. Ale prędzej czy później ta para musi znów się spotkać - w tym czy innym czasie.

Do obsady serialu dołączy kilka nowych osób: Lauren Lyle wcieli się w Marsali, córkę Laoghaire, a César Domboy ("Borgia") zagra dorosłego Fergusa. Gary Young ("The Shannara Chronicles") pojawi się jako pan Willoughby, Charlie Hiett jako kpt. Thomas Leonard, Wil Johnson ("Waking the Dead") jako Joe Abernathy, przyjaciel Claire, z kolei John Bell ("Hobbit: Bitwa pięciu armii") zagra Iana, bratanka Jamiego i Claire.

Pierwszy teaser 3. sezonu "Outlandera" znajdziecie tutaj, a poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć i plakat. Byle do września!

outlander02

outlander03

outlander04

outlander05

outlander06

outlander07

outlander01