10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

0

"Homeland" zmienia miejsce akcji w 7. sezonie. Showtime planuje kontynuację "The L Word". Michael C. Hall w nowym serialu Canal+ i Netfliksa. A oprócz tego "Teen Wolf", "Westworld", "American Horror Story" i nie tylko.

1. "Homeland" zmienia miejsce akcji w 7. sezonie. TVLine donosi, że "Homeland" czekają w nowym sezonie przenosiny z Nowego Jorku do Wirginii. W serialu powrócą Claire Danes i Mandy Patinkin, a także Elizabeth Marvel jak prezydent Elizabeth Keane i Linus Roache jako jej prawa ręka. Nie wiadomo, czy pojawi się F. Murray Abraham w roli Dara Adala. Na pewno nie wróci Rupert Friend jako Peter Quinn. Premiery 7. sezonu "Homeland" możemy spodziewać się na początku 2018 roku.

2. Katja Herbers dołącza do obsady "Westworld". Znana z "Pozostawionych" i "Manhattanu" Katja Herbers dostała stałą rolę w 2. sezonie "Westworld". Zobaczymy ją w roli Grace, która bywa często w parku i tym razem przybyła do niego w najgorszym możliwym momencie.

3. Showtime planuje kontynuację "The L Word". "The L Word" powróci do telewizji Showtime po prawie dekadzie. Jennifer Beals, Kate Moennig i Leisha Hailey ponownie wcielą się w Bette, Shane i Alice, które będą teraz otoczone nową grupką kobiet. Twórczyni serialu Ilene Chaiken, która obecnie współtworzy "Empire", będzie producentką wykonawczą.

4. Burza nad Hawkins w teaserze 2. sezonu "Stranger Things". Serial powraca 27 października.

5. Masi Oka pojawi się w "Mozart in the Jungle". Znany z "Hawaii Five-0" aktor zagra gościnnie japońskiego milionera, który kocha muzykę i być może wesprze serialową orkiestrę.

6. Michael C. Hall w nowym serialu Canal+ i Netfliksa. Michael C. Hall zagra główną rolę w serialu "Safe", thrillerze od Harlana Cobena, który stworzy Canal+ wraz z Netfliksem. Zobaczymy go w roli Toma, wdowca wychowującego dwie nastoletnie córki, z których jedna pewnego razu znika. Scenariusz napisze Danny Brocklehurst ("The Five"). W planach jest 8 odcinków, które zobaczymy w przyszłym roku.

7. Lucy Liu reżyseruje "Luke'a Cage'a". Wyjaśniło się już, co Lucy Liu robiła na planie "Luke'a Cage'a". Aktorka reżyseruje premierę 2. sezonu serialu.

8. Olivia Munn w 2. sezonie "Six". Olivia Munn dołączyła do stałej obsady "Six". Zobaczymy ją w roli inteligentnej i bezwzględnej agentki CIA.

9. Zwiastun finałowej serii "Teen Wolfa". Serial wraca 30 lipca z sezonem 3B.

10. Klan Twisty powróci do "American Horror Story". Bohater "Freak Show" pojawi się ponownie w serialu, ale prawdopodobnie tylko w formie komiksu. Tak przynajmniej zasugerował na Instagramie Ryan Murphy.

He's Baaaaaack

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)