8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

"Top of the Lake" wraca pod koniec lipca. "Will" startuje dziś wieczorem w TNT Polska. Carol i Daryl na pierwszym zdjęciu z 8. sezonu "The Walking Dead". A oprócz tego "The Tick", "Chicago PD" i nie tylko.

1. Carol i Daryl na pierwszym zdjęciu z 8. sezonu "The Walking Dead". Serial wraca w październiku, a jego showrunner Scott M. Gimple obiecuje, że różne postacie, które do tej pory niekoniecznie ze sobą rozmawiały, będą wchodzić w interakcje i zawierać sojusze.

twd067

2. "Claws" z zamówieniem na 2. sezon. Nowy komediodramat TNT ma w USA bardzo dobrą oglądalność (6,3 mln widzów na wszystkich platformach), dlatego już teraz ogłoszono, że powróci w przyszłym roku.

3. Leah Gibson w 2. sezonie "Jessiki Jones". Znana ze "Zmierzchu" Leah Gibson zagra Ingrid, bohaterkę, która posiada mądrość dziecka ulicy, ale jest także wykształconą pielęgniarką. Fani podejrzewają, że chodzi o komiksową postać Typhoid Mary, przeciwniczkę Daredevila, która ma trzy różne osobowości.

4. "Will" startuje dziś wieczorem w TNT Polska. Punkrockowa historia Williama Szekspira, XVI-wiecznego angielskiego poety i dramaturga, debiutuje dziś w polskim TNT. "Will" skupi się na losach młodego Szekspira, po jego przybyciu do Londynu w 1589 roku, kiedy teatr był jak rock and roll, a młody człowiek mógł zmienić świat swoimi słowami. Główną rolę gra debiutant Laurie Davidson, w obsadzie znajdą się również Olivia DeJonge, Colm Meaney, Jamie Campbell Bower i Ewen Bremmer. Twórcami są m.in. Craig Pearce (australijski scenarzysta współpracujący do tej pory głównie z Bazem Luhrmannem) i Shekhar Kapur (reżyser "Elizabeth"). Premiera 13 lipca o godz. 21:00 w TNT. Kolejne odcinki w kolejne czwartkowe wieczory.

5. Jon Seda wróci do "Chicago PD". Aktor przeniósł się w poprzednim sezonie do "Chicago Justice", ale serial został skasowany. Od jesieni znów będzie w "Chicago PD".

6. "Top of the Lake" wróci pod koniec lipca. Telewizja BBC ogłosiła, że 2. sezon "Top of the Lake" wystartuje 27 lipca.

7. Ostateczne nominacje do Teen Choice Awards 2017. Pełna lista tutaj, znajdują się na niej m.in. "Riverdale", "Teen Wolf", "Stranger Things" i "This Is Us".

8. Zwiastun serialu "The Tick" Amazona. Peter Serafinowicz będzie szaleć jako Kleszcz od 25 sierpnia na Amazonie.