6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Na planie "The Walking Dead" zginął kaskader. Brit Morgan pojawi się w 2. sezonie "Riverdale". HBO udostępnia filtry "Gry o tron" na Snapchacie. A oprócz tego "The Expanse", "Doktor Who" i nie tylko.

1. Na planie "The Walking Dead" zginął kaskader. Produkcja 8. sezonu "The Walking Dead" została przerwana po śmierci 33-letniego kaskadera. John Bernecker zmarł w szpitalu w czwartek, dzień po tym jak zaliczył upadek z wysokości na betonową podłogę i doznał urazów głowy. Oprócz "The Walking Dead" mogliście go zobaczyć w takich serialach jak "The Vampire Diaries", "Scream Queens" czy "Into the Badlands", a także w filmach, w tym "Loganie".

2. Brit Morgan pojawi się w 2. sezonie "Riverdale". Znana z "Supergirl" Brit Morgan dostała powracającą rolę prawniczki Penny Peabody, zwanej "The Snake Charmer", którą Jughead zatrudni do obrony ojca. Dziewczyna jest dość specyficzna i woli, kiedy klienci płacą jej w przysługach niż w gotówce.

3. HBO udostępnia filtry "Gry o tron" na Snapchacie. Filtry działają po zeskanowaniu specjalnego snapkodu. O tym, jak to wygląda, więcej przeczytacie na Spider's Webie.

snapchat-filtr-gra-o-tron-7-snapkod

4. David Strathairn w 3. sezonie "The Expanse". David Strathairn zagra znaczącą rolę w 3. sezonie "The Expanse". Telewizja SyFy nic więcej nie zdradziła na ten temat.

5. Powiększa się obsada "Sharp Objects" od HBO. Do obsady nowego serialu HBO dołączyła 11-letnia Lulu Wilson. Młoda aktorka wcieli się w nieżyjącą siostrę głównej bohaterki, granej przez Amy Adams.

6. W niedzielę poznamy nowego Doktora Who. Trzynasty Doktor na razie został zapowiedziany w teaserze.

REKLAMA