Pamela Adlon ma ochotę na drinka, ale nie z tym panem. Zobaczcie teaser 2. sezonu "Better Things"

"Better Things" (Fot. FX)

We wrześniu powróci z 2. sezonem komediodramat "Better Things", za który Pamela Adlon dostała nominację do Emmy. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

W pierwszym teaserze 2. sezonu "Better Things" serialowa Sam, grana przez Pamelę Adlon, siedzi samotnie w barze przy winie i najwyraźniej chce, aby tak pozostało. W 30-sekundowym klipie widzimy, jak odrzuca bez słów awanse pewnego pana, który chętnie by jej postawił kolejnego drinka. I robi to z charakterem, a jakże.

Za występy w 1. sezonie "Better Things" Adlon dostała w czwartek nominację do Emmy w kategorii "Najlepsza aktorka w serialu komediowym", co było dla niej sporym zaskoczeniem. Aktorka powiedziała, że przez całe życie grała, często drugoplanowe role, i jedyne, czego chciała, to dalej pracować. Dlatego wciąż nie może uwierzyć, że oto udało jej się dostać do "klubu dużych chłopców".

"Better Things" powraca z 2. sezonem 14 września. Twórczynię serialu znów wspomoże Louis C.K., który będzie współautorem scenariusza, a także wyreżyseruje wszystkie 10 odcinków.

REKLAMA