8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Netflix ma w planach serial "The Umbrella Academy". Emilia Clarke dziękuje twórcom "Gry o tron" za scenę seksu z Daario. Scenarzyści "The Walking Dead" i "Fargo" stworzą nowy serial dla FX. A oprócz tego "Mr. Mercedes" i nie tylko.

1. Netflix planuje serial "The Umbrella Academy". Netlix stworzy adaptację komiksu "The Umbrella Academy" o dysfunkcjonalnej rodzinie superbohaterów, którzy mają nietypowe moce. Premiera serialu zaplanowana jest na przyszły rok.

2. Emilia Clarke dziękuje twórcom "Gry o tron" za scenę seksu z Daario. W wywiadzie dla "Elle" Emilia Clarke powiedziała, że uwielbia scenę seksu z Daario Naharisem z 4. sezonu, w której to jej bohaterka przejmuje kontrolę, i że po przeczytaniu scenariusza odcinka poszła do twórców serialu i im za nią podziękowała. Aktorka wyjaśniła, że jest często krytykowana za granie w rozbieranych scenach, bo wiele kobiet uważa to samo w sobie za antyfeministyczne. A w tej scenie role się odwróciły.

got-dany-daario

3. Nowy sezon "Gry o tron" rusza dziś w nocy. Dziś w nocy nie śpimy, bo "Gra o tron". 7. sezon startuje o godz. 3:00 w HBO Polska, równo z amerykańską premierą. Odcinek będzie też od razu dostępny w HBO GO. Kolejna emisja w HBO w poniedziałek o godz. 20:10.

4. Kolejni aktorzy w obsadzie "The Oath". Kwame Patterson ("The Wire"), Elisabeth Röhm ("Law & Order"), Linda Purl ("Homeland"), Michael Malarkey ("The Vampire Diaries") i Eve Mauro ("CSI Miami") dołączyli do obsady "The Oath" - nowego serialu platformy Crackle dziejącego się w świecie, w którym policjanci tworzą własne gangi.

5. Scenarzyści "The Walking Dead" i "Fargo" stworzą nowy serial dla FX. Telewizja FX zamówiła nowy serial kryminalny "The Mastermind", oparty na serii artykułów śledczych Atavist Magazine. Twórcami będą bracia Joe i Anthony Russo ("Captain America: Winter Soldier"), a wśród producentów wykonawczych znajduje się także Noah Hawley ("Fargo") i Robert Kirkman ("The Walking Dead").

6. Michael Uppendahl reżyserem "Castle Rock". Michael Uppendahl ("Mad Men", "Legion") wyreżyseruje pilot serialu "Castle Rock". Produkcja Hulu będzie adaptacją opowiadań Stephena Kinga. Jednym z producentów wykonawczych jest J.J. Abrams.

7. Zwiastun nowego serialu "Mr. Mercedes". "Mr. Mercedes" to adaptacja powieści Stephena Kinga. Start zaplanowany jest na 9 sierpnia.

8. Plakat "Marvel's Inhumans" na Comic-Con. Jego autorem jest rysownik Jae Lee, współautor komiksu o Inhumans.

Inhumans-SDCC-2017-poster-by-Jae-Lee