7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Originals" (Fot. CW)

0

"The Originals" znalazło nastoletnią Hope. "Gra o tron" z nowym rekordem oglądalności. Ryan Murphy podrzuca kolejną wskazówkę nt. "American Horror Story". A oprócz tego "The Walking Dead", "The Orville" i nie tylko.

1. "The Originals" znalazło nastoletnią Hope. 17-letnia Danielle Rose Russell będzie grać starszą Hope w "The Originals". Aktorka dołączyła do stałej obsady serialu i bardzo możliwe, że powstanie także spin-off z nią w roli głównej.

2. "Gra o tron" z nowym rekordem oglądalności. 10,1 mln Amerykanów obejrzało w HBO premierę 7. sezonu "Gry o tron". To oznacza wzrost o 27% w porównaniu z premierą 6. sezonu. Udało się przebić także finał 6. sezonu, który oglądało w TV 8,9 mln osób. Ale to oczywiście jeszcze nie są pełne wyniki, bo rekord prawdopodobnie padnie także w serwisach streamingowych HBO.

3. Nowy zwiastun "The Orville" Setha MacFarlane'a. Nowy kapitan przedstawia się załodze.

4. Netflix zamawia drugi hiszpański serial. Serial nosi tytuł "Elite" i opowiadać będzie o tajemniczym morderstwie w elitarnej prywatnej szkole.

5. Ekipa "The Walking Dead" wróciła na plan. Produkcja 8. sezonu "The Walking Dead" została wznowiona. Zdjęcia do serialu przerwała w zeszłym tygodniu śmierć kaskadera.

6. Zuleikha Robinson w stałej obsadzie 2. sezonu "Egzorcysty". Znana z "The Following" Zuleikha Robinson zagra jedną z głównych ról w nowym sezonie "Egzorcysty". Jej postać, Mouse, będzie prowadzić prywatną wojnę przeciwko Kościołowi katolickiemu.

7. Ryan Murphy podrzuca kolejną wskazówkę nt. "American Horror Story". Twórca serialowego horroru telewizji FX wrzucił na Instagram zdjęcie z pszczołami i obiecał, że w tym tygodniu poznamy już tytuł 7. sezonu "American Horror Story".

AHS last clue before this week's TITLE reveal. Ideas?

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)