7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Young Sheldon" (Fot. CBS)

0

Trójka aktorów z awansem do stałej obsady "Homeland". Annie Potts babcią małego Sheldona. Netflix ma już ponad 100 mln klientów. A oprócz tego "Gotham", "Lucyfer" i nie tylko.

1. Trójka aktorów z awansem do stałej obsady "Homeland". Jake Weber, Linus Roache i Maury Sterling będą w stałej obsadzie 7. sezonu "Homeland". Interesujący jest zwłaszcza awans Jake'a Webera, wcielającego się w Bretta O'Keefe'a, faceta w typie Alexa Jonesa, który stał się ważną postacią w spisku z poprzedniego sezonu.

2. Annie Potts babcią małego Sheldona. Annie Potts dostała stałą rolę w serialu "Young Sheldon". Zagra Meemaw, czyli babcię Sheldona.

3. Zoe McLellan w obsadzie "Designated Survivor". Znana z "NCIS: Nowy Orlean" Zoe McLellan dostała stałą rolę w 2. sezonie "Designated Survivor". Wcieli się w błyskotliwą prawniczkę, która zostanie doradczynią w Białym Domu.

4. Zwiastun 3. sezonu "Difficult People". Serial wraca 8 sierpnia.

5. Netflix ma już ponad 100 mln klientów. Magiczna granica została przekroczona w poprzednim kwartale i obecnie za korzystanie z Netfliksa płacą już 104 mln osób z całego świata. Po raz pierwszy w historii serwis ma więcej subskrybentów za granicą niż w USA (52 mln vs 51,9 mln).

6. Carla Gugino w nowym serialu Netfliksa. Carla Gugino dołączyła do obsady "The Haunting of Hill House", nowego serialu Netfliksa.

7. Plakaty "Gotham", "Lucyfera" i "Egzorcysty" na Comic-Con. Impreza rusza jutro w San Diego.

Gotham-Season-4-Comic-Con-Poster

lucifer_s3_miniposter_2017

exorcist_s2_miniposter_2017