10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Znamy datę powrotu "The Walking Dead". Lena Dunham pojawi się w 7. sezonie "American Horror Story". MTV planuje reboot "Teen Wolfa". A oprócz tego "Z Archiwum X", "The Defenders" i nie tylko.

1. Znamy datę powrotu "The Walking Dead". 8. sezon "The Walking Dead" wystartuje 23 października w FOX Polska (i dzień wcześniej w amerykańskim AMC).

The_Walking_Dead_8_sezon_FOX

2. Lena Dunham pojawi się w 7. sezonie "American Horror Story". A poinformował o tym sam Ryan Murphy, twórca serialu.

3. MTV planuje reboot "Teen Wolfa". "Teen Wolf" jeszcze się nie skończył, ale telewizja MTV już myśli o reboocie. Obecnie trwają rozmowy przedstawicieli stacji z twórcą "Teen Wolfa", Jeffem Davisem, o powrocie serialu "w ciągu kilku lat" z nową ekipą bohaterów. Co więcej, wątki obecnych bohaterów mają być kontynuowane w formie podcastu.

4. Candace King pojawi się w premierze 5. sezonu "The Originals". Caroline z "Pamiętników wampirów" wpadnie do "The Originals" na początku 5. sezonu. Prawdopodobnie będzie to mieć związek z tym, że córka Klausa będzie chodzić do jej szkoły.

5. Mitch Pileggi powróci w 11. sezonie "Z Archiwum X". Mitch Pileggi ponownie wcieli się w Skinnera, szefa Muldera i Scully. Serial wróci w trakcie sezonu 2017/2018.

6. Serial Julii Roberts na Amazonie. Amazon zamówił dwa sezony politycznego thrillera "Homecoming", w którym główną rolę, specjalistkę tajnej organizacji rządowej, zagra Julia Roberts. Serial pisze dobrze nam znany Sam Esmail, twórca "Mr. Robot". Odcinki będą półgodzinne.

7. Nikolaj Coster-Waldau gościnnie w "Simpsonach. Aktor z "Gry o tron" pojawi się w odcinku, który będzie "listem miłosnym do książek, filmów i seriali fantasy".

8. Mariah Carey bohaterką serialu. Telewizja Starz zamówiła serial oparty na życiu Mariah Carey. Serial będzie pisać Nina Colman, a producentami wykonawczymi będą Brett Ratner, Teri Weinberg, John Cheng, a także Mariah Carey i jej menedżerka Stella Bulochnikov.

9. Nowe twarze w "Hawaii Five-0". Do obsady serialu dołączą Meaghan Rath i Beulah Koale. Z kolei Ian Anthony Dale (serialowy Adam) będzie od 8. sezonu w stałej obsadzie.

10. Plakaty "The Defenders" i "The Punisher" z Comic-Conu.

The-Defenders-Comic-Con-Poster

The-Punisher-Comic-Con-Poster

REKLAMA