Zwiastun "Marvel's Inhumans" prosto z Comic-Conu. Zobaczcie, jak Medusa prezentuje swoją moc

"Marvel's Inhumans" (Fot. ABC)

0

Marvel wypuścił kolejny zwiastun "Inhumans", który wyglądałby lepiej od poprzedniego, gdyby nie jeden "drobny" szczegół. Medusa i jej moc, która wygląda jak nieplanowany element komediowy.

"Marvel's Inhumans" to nowy serial superbohaterski, opowiadający o przygodach Black Bolta - bohatera komiksu Marvela, który się nie odzywa, bo jego głos ma taką siłę, że potrafi zniszczyć całe miasto - i jego królewskiej rodziny. Składająca się z 8 odcinków produkcja zadebiutuje 1 września w kinach IMAX i 29 września w telewizji ABC.

Twórcą "Marvel's Inhumans" jest Scott Buck, scenarzysta, któremu zawdzięczamy netfliksowego "Iron Fista", a także to, że Dexter został drwalem. Główną rolę gra Anson Mount, a poza tym pojawią się Eme Ikwaukor jako Gorgon, Ken Leung jako Karnak, Serinda Swan jako Meduza, Isabelle Cornish jako Crystal i Iwan Rheon jako Maximus, serialowy czarny charakter. W pilocie zobaczymy, jak tytułowa ekipa ucieka ze swojego miasta na Księżycu i ląduje na Hawajach.

Poprzedni zwiastun najlepszy nie był, a teraz na Comic-Conie zaprezentowano kolejny, z dużą zawartością Iwana Rheona, scenami walk, a także kolejnymi bohaterami prezentującymi swoje moce. Medusa po raz pierwszy ma tutaj okazję pokazać, co potrafi zrobić z włosami, co wywołało żywe reakcje na Twitterze, które zebrał serwis Comicbook. W skrócie: internet nie jest tym zachwycony.