Konkurs z książką "Majorka w niebieskich migdałach". Do wygrania zestawy powieści Anny Klary Majewskiej

"Majorka w niebieskich migdałach" (Fot. Wielka Litera)

Na podstawie powieści Anny Klary Majewskiej o Majorce ma wkrótce powstać serial. A już dziś zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym można wygrać zestawy książek.

Nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazała się w lipcu "Majorka w niebieskich migdałach", trzecia z serii powieści Anny Klary Majewskiej o Majorce (dwie poprzednie to "Rok na Majorce" i "Powrót na Majorkę"). Ich bohaterką jest Magda, architektka, która po 40-tce układa sobie życie na nowo. "Majorka w niebieskich migdałach" to trzecie spotkanie z malowniczą wyspą i jej gorącymi plażami pod lazurowym niebem. W planach jest także serial - jak poinformowało nas wydawnictwo, prace nad scenariuszem już trwają.

Zapraszamy Was do konkursu, w którym do wygrania są trzy zestawy książek Anny Klary Majewskiej ("Rok na Majorce", "Powrót na Majorkę" i "Majorka w niebieskich migdałach"). Zadanie konkursowe: Napiszcie, jaki jest Wasz ulubiony serial w gorących klimatach - i dlaczego. Prosimy o kreatywne, oryginalne uzasadnienia - nie dłuższe niż 500 znaków! Nagrody otrzymają trzy osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 31 lipca 2017 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Majorka". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

majorka w niebieskich_513x205-kopia

REKLAMA